Roblox En İyi Korku Oyunları Roblox En İyi Korku Oyunları

Roblox En İyi Korku Oyunları

Roblox En İyi Korku Oyunları altında heyecan ve gerilimin bir arada olduğu birçok seçenek sizler için derlenmiştir. Her platformdan ve yaştan binlerce oyuncu korku oyunlarına düşkündür. Korku oyunlarının en iyi yanı bir sonraki hamlenin ne olacağını bilmemektir. Dolayısıyla oyuncular gruplar halinde ve tek başına iken sürekli heyecan içinde olmaktadır. Roblox sadece oyunların paylaşıldığı bir platform değildir. Roblox üzerinden kişiler kendi oyunlarını tasarlayarak da diğer kişilerin gömesini sağlayabilir. Bu platformdaki oyunlar genel olarak karanlık mekanlarda gizemli şifreleri çözmek veya kaçmak gibi konular altında tasarlanmıştır. Macera ve korkunun en üst seviyede olduğu ve oyuncuların favorileri şunlardır.

Roblox En İyi Korku Oyunları

 • Zombi Saldırısı,
 • Cinayet Gizemi,
 • Cinayet Gizemi 2,
 • Kabus Madeni,
 • Korku Asansörü,
 • Ölü Ev,
 • Ölüm Sessizliği,
 • Karanlık Bir Evde Tek Başına,
 • Ayna,
 • Dur! Slender,
 • Mimik.

Roblox oyunlarına erişmek ve tamamını deneyimlemek için öncelikle site üzerinde bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için ise kullanıcı adı ve şifre oluşturarak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Roblox ile çevrimiçi oyunlar oynamanız da mümkündür. Eğer diğer oyuncularla beraber maceralı dakikalar geçirmek ve eğlenmek istiyorsanız çevrimiçi oyun kategorilerine göz atabilirsiniz. Oyunların çoğu küçük çocuklar için uygun seçenekler olmayabilir. Özellikle Mimik oyunu aralarında en korkutucu içeriklere sahip oyunlardandır. Küçük yaştaki çocuklar oyunların karanlık görüntüsü ve oyun içerisindeki karakterlerin korkutucu olmasından etkilenebilir.

Roblox En İyi Korku Oyunları (2022)

Harika bir oyun yaratıcı araç olan Roblox kütüphanesi harika ücretsiz oyunlarla dolu. Bu hizmette en iyi korku oyunlarından hangileri bulunabilir?

Roblox çevrimiçi platformu, yaratıcı oyunları fırtına ile ele geçirdi. Oyuncular, görünüşte sonsuz çeşitlilikte oyunların keyfini çıkarabilir ve istedikleri her şeyi yaratabilirler. Ayrıca dünyanın her yerinden yeni veya eski arkadaşlarla harika bir çok oyunculu potansiyele sahiptir.

Milyonlarca insan, simülasyon, dövüş, sevimli hayvan oyunları ve daha pek çok oyun çeşidi sunan Roblox dünyasını keşfediyor. Ayrıca, şu anda çok popüler olan ve yaratıcıları mükemmel korku efektleri denediği için en yaygın oyun türlerinden biri olan birçok korku ve gerilim oyununa sahiptir.

Roblox için En İyi Korku Oyunları

Roblox için En İyi Korku Oyunları buradaki projelerin çoğu hala her yaştan oyuncu için uygundur, ancak bazı oldukça rahatsız edici ve gergin, kullanıcı tarafından yaratılmış oyunlar (aka oyunlar) vardır. Bazıları küçük çocuklar için önerilmez.

Bu makale, en iyi modern Roblox korku oyunlarından bazılarını içerecek, böylece hangilerinin denemeye değer olduğuna ve hangilerinin dikkatinize layık olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir