CS Go Bekleme Süresi Kaldırma CS Go Bekleme Süresi Kaldırma

CS Go Bekleme Süresi Kaldırma

CS Go bekleme süresi kaldırma kodu ile birçok oyuncu oyun arasında bekleme yapmadan diğer oyuna geçiş yapabiliyor. Bu sayede de oyuncu hızlı oynama imkanı elde edebiliyor. Takım arkadaşınız içinde bekleme veya bekletme sorununu çözmek için süre kaldırma kodları işe yarıyor. Bekleme süresinin oyuncuya sağladığı olumsuz bir etksi olmasa bile oyuncu daha hızlı ve pratik olmak için bu kodları uygulamak istiyor. CSGO süre kaldırma kodu ile süreyi kolayca nasıl kaldırabileceğinizi burada gösterdik.

CS Go Bekleme Süresi Kaldırma Kodu (2023)

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive, CS Go bekleme süresi kaldırma kodu ile birçok oyuncu hızlı oynama imkanı elde edebiliyor. Takımlar halinde oynanabilen oyun türü olması nedeniyle takım arkadaşınızı bekleme veya bekletme sorununu çözmek için süre kaldırma kodları işe yarıyor. Buradaki süreden kastımız bekleme, satın alma veya bomba süresi gibi seçenekler olabilir.

CS Go Bekleme Süresi Kaldırma kodu

Bekleme süresinin oyuncuya sağladığı olumsuz bir etksii olmasa bile oyuncu daha hızlı ve pratik olmak adına kodları uygulamak isteyebilir. CS Go takım arkadaşları birbirilerini bekleme esnasında vakit kaybederek karşı takıma puan kazandırabilir. Bu riskler nedeniyle bekleme süresini kaldırmak isteyen oyuncular belirli kodları tanımlayabilmektedir. CS Go bekleme süresi için geçerli kodu uygulamak oldukça kolaydır. Oyundaki süreyi kaldırmak aslında bir nevi süreyi uzatmak anlamına gelmektedir. Fakat bu bile oyunculara büyük avantajlar sağlamaktadır. Oyundaki süreyi kaldırmak için öncelikle;

 • ESC tuşu altında yer alan tırnak işaretine tıklanır ve konsol açılır.
 • Konsol açıldıktan sonra ise aşağıdaki adımları izleyin;
 1. sv_cheats 1
 2. mp_roundtime 9999
 3. mp_roundtime_defuse 9999
 4. mp_restartgame 1

kodları girilmelidir.

Bu kodlar girildiğinde otomatik olarak bekleme süresi uzatılacaktır. Bu sayede takım arkadaşlarınızla veya tek başınıza girseniz bile uzun süre beklemeden hızlı bir şekilde oyun oynayabileceksiniz. CS Go oldukça heyecanlı ve merak uyandıran bir oyun olması nedeniyle oyuncular çoğu zaman sabırsız davranabilmektedir. Fakat genellikle her oyuncunun talep ettiği özellikler için belirli kodlar bulunmaktadır.

“CS GO’da 7 günlük bekleme süresi nasıl kaldırılır” defalarca sorulan bir sorudur. Cevap basit, devre dışı bırakmak için konsol komutunu kullanabilirsiniz.

cs go maç başı bekleme süresi kaldırma

cs go maç başı bekleme süresi kaldırma

Maç başı bekleme süresi, CS:GO’da oyuncuların arasında maç bulmak için beklemelerine neden olan bir özelliktir. Bu bekleme süresi birkaç dakika ile birkaç saat arasında değişebilir ve oyuncuların oyuna girmesi için gereken sayıya bağlıdır. Ancak, bazı oyuncular bu bekleme süresinden sıkıldıkları için maç başı bekleme süresini kaldırmak isteyebilirler.

Maç Başı Bekleme Süresi Nasıl Kaldırılır?

 1. Prime Hesap: Prime hesap sahibi olmak maç bulma süresini kısaltabilir veya hatta ortadan kaldırabilir. Prime hesap, oyuncuların oyun içinde daha yüksek seviyeli ve güvenilir bir oyuncu havuzu içinde bulunmasını sağlar. Prime hesap oluşturmak için Steam hesabınızda bulunan CS:GO oyununu satın almanız gerekiyor.
 2. Oyun Ayarları: Oyun ayarlarını değiştirerek bekleme süresini kısaltabilirsiniz. Bu ayarlar şunları içerir:
 • “Max Acceptable Matchmaking Ping” ayarını değiştirin. Bu ayar, maksimum ping değerini belirler ve daha yüksek bir değer seçerseniz, daha fazla sunucu seçeneğiyle karşılaşabilirsiniz.
 • “Join in Progress” seçeneğini etkinleştirin. Bu seçenek, zaten başlamış bir maça katılmak için size izin verir ve bekleme süresini kısaltır.
 • “Map Selection” ayarlarınızı değiştirin. Seçtiğiniz haritalara göre, maç bulma süreniz değişebilir. Daha popüler haritaları seçerek maç bulma sürenizi kısaltabilirsiniz.
 1. Oyuncu Havuzu: Daha büyük bir oyuncu havuzu, maç bulma süresini kısaltabilir. Arkadaşlarınızla bir grup oluşturarak veya özel bir sunucuda oynayarak, oyuncu havuzunuzu artırabilirsiniz.
 2. Harita Seçimi: CS:GO’da bazı haritalar, daha popüler olduğu için daha hızlı maç bulmanıza yardımcı olabilir. Bunun için, “Map Selection” ayarlarınızı değiştirin ve daha popüler haritaları seçin.

CSGO’da bekleme süresinden nasıl kurtulabilirsiniz?

Rekabetçi bekleme süremi silmek mümkün mü? Hayır. Neden uygulandığına bakılmaksızın, Rekabetçi bir bekleme süresi bir hesaptan kaldırılamaz. Tekrar Rekabetçi maçlar için sıraya girmeden önce bekleme süresinin bitmesini beklemelisiniz.

CS Go Bekleme Süresi Kaldırma Kodu

CS:GO rekabetçi bekleme süresi kaldırma, CS Go Bekleme Süresi Kaldırma Kodu
 • ESC tuşu altında yer alan tırnak işaretine tıklanır ve konsol açılır.
 • Konsol açıldıktan sonra ise aşağıdaki adımları izleyin;
 1. sv_cheats 1
 2. mp_roundtime 9999
 3. mp_roundtime_defuse 9999
 4. mp_restartgame 1

CS Go Bekleme Süresi Kaldırma kodu & CS:GO Konsol Kodları

CS Go oyununda bekleme süresi çoğu oyuncunun canını sıkmaktadır. Oyunda bekleme süresi yerine bir maç daha atmak oyuncular için daha çok eğlencelidir. Bir kaç adımda bekleme süresini kolayca kaldırabilirsiniz.

ESC tuşunun altında yer alan é tuşuna basın. Konsola “sv_cheats 1” kodunu yazın. Enter tuşuna basarak hileleri etkinleştirin. Round başında bekleme süresini kaldırmak için “mp_freezetime 0” yazın ve Enter tuşuna basın.

Bu adımları sırası ile yaparak oyununda CS:GO rekabetçi bekleme süresi kaldırma işlemini tamamlayabilirsiniz. 1v1 öldükten sonra bekleme süresi kaldırma işlemi sayesinde yeni maça hemen girebilirsiniz.

CS:Go bekleme süresi, oyunu belirli bir süre oynamanızı engelleyen bir özelliktir. Bu, rekabetçi çöpçatanlık oyunlarında hileyi önlemek içindir. Oyunun ayarlarında bekleme süresinin süresini belirtiyor ancak birçok oyuncu sürenin ne kadar sürdüğünü merak ediyor. Bekleme süresi sona erdikten sonra oyunu her zaman tekrar oynayabilirsiniz.

CSGO’daki rekabetin bir dizi rekabetçi modu vardır. Bu yüzden oyunda veya bir çok ziyaretçi cs go takas bekleme süresi şeklinde arama yapmaktadır. Oyunda rekabetçi bekleme süresi birkaç dakika hatta saatler sürebilir. İlki ilkk bekleme 30 dakika sürer. İkincisi 2 saat, üçüncüsü 24 saat ve dördüncüsü bir hafta sürüyor. Bu süreye takılmamak için oyuna girip maç atmadan önce bu adımları yapmanız gerekir.

CSGO’da neden sürekli bekleme süreleri alıyorum?

Rekabetçi eşleştirme oynarken, soğuma da çeşitli nedenlerle bir cezadır. Örneğin, oyun oynarken takım arkadaşlarını öldürmek veya incitmek. Üç takım öldürmesi alırsanız, şimdi anında oyundan atılırsınız. Bir çok oyuncuda cs go takas bekleme süresi 15 gün süresine takılmaktadır. Bu süreyi beklemek isteyemeyenler adımları süre gelmeden yapmalıdır.

CS GO Rekabetçi için kaç level olmak gerekir?

Oyunda belli bir seviyeye ulaşmak önemli. Neden derseniz rekabetçi maç oynamak için 6.000 XP almanız gerekmektedir. Yani Özel Seviyede 2 olmanız gerekmektedir. Sonra Prime eşleşmesi içinde 21 seviye olmamız gerekmektedir.

VAC yasağı ne kadar sürer?

Valve’in Hile Önleme sistemi (VAC) hakkında tek bir şey biliyorsanız, bu sistem aracılığıyla uygulanan bir yasağın süresiz olarak sürdüğüdür. Valve’ın destek web sitesine göre “VAC yasakları kalıcıdır, pazarlık konusu edilemez ve Steam Destek tarafından iptal edilemez”.

Counter-Strike: Global Offensive’de rekabetçi bekleme süresi ne kadar sürede sıfırlanır?

Bir hafta sonra 1. seviyeye geri dönmüyor ama bir seviye düşüyor. Başkan: Hacker maçları sayılmayacaktır. Maçı kaldırın; silinecek. Bir hafta sonra 1. seviyeye geri dönmüyor ama bir seviye düşüyor.

cs go bekleme süresi azaltma

CS GO bekleme süresini azaltmak için bazı yöntemler vardır. İşte, yöntemleri uygulayarak bekleme süresi azaltma yapabilirsiniz.

 1. En yakın sunucuya bağlan: CS:GO’da oyun oynamak için en yakın sunucuya bağlanmak, ping süresini azaltır ve bekleme süresini kısaltır. Sunucuların konumlarına göre farklılık gösteren ping süresi, bağlantı hızınızı doğrudan etkiler.
 2. Düşük yoğunluklu sunuculara bağlan: Yoğunluğu düşük sunuculara bağlanmak, bağlantı hızınızı artırarak bekleme süresini kısaltır. Bu nedenle, yoğunluğu düşük sunucuları tercih etmek faydalı olabilir.
 3. Donanım ve bağlantı hızınızı iyileştirin: CS:GO gibi online oyunlarda donanım ve bağlantı hızı oldukça önemlidir. Donanımınızı ve internet bağlantınızı iyileştirerek, oyunlarda daha hızlı yanıt alabilir ve bekleme süresini azaltabilirsiniz.
 4. Oyunu SSD’ye yükleyin: CS:GO gibi oyunları SSD’ye yüklemek, oyunun daha hızlı yüklenmesini sağlar ve bekleme süresini azaltır.
 5. Oyun sırasında yapabileceğiniz diğer şeyler: Oyun sırasında başka programları veya uygulamaları çalıştırmamak, internet bağlantısını paylaşmamak, ağda diğer cihazların yüksek bant genişliği kullanımını sınırlamak gibi adımlar, bağlantı hızınızı artırarak bekleme süresini azaltabilir.

Bu yöntemler bekleme süresini azaltmanıza yardımcı olabilir, ancak tüm faktörler göz önünde bulundurularak doğru şekilde uygulanmaları önemlidir. Ayrıca, bekleme süresi her zaman aynı olmayabilir, sunucu yoğunluğuna ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir