Dila Kent Roblox Güzellik Yarışması Dila Kent Roblox Güzellik Yarışması

Dila Kent Roblox Güzellik Yarışması

Dila Kent Roblox Güzellik Yarışması, Doğal Afetlerde Hayatta Kalmak Roblox. Roblox oyunları şu sıralar çok popüler. Geçen bölümde Anneanne’den kaçış ve Büyükbaba’dan kaçış Pizzacı dan kaçış ve Berber den kaçış oyunlarını oynamıştım bu günde Doğal Afetlerde hayatta kalmak oyununu oynadım. Survivor yani hayatta kalma oyunları gerçekten çok maceracı. Eğlenceli ve çok güzel bir video oldu iyi seyirler.

Roblox da bugün küçük çocuk oluyor ve gelişerek büyüme sağlıyor Dila kent roblox güzellik yarışması

SİHİRLİ BEBEK MACERASI VOODOO DİLA KENT. Kötü Anneden Kaçış Roblox Escape

Doğal Afetlerde Hayatta Kalmak RobloxRoblox oyunları şu sıralar çok popülerdir. Deli Pizzacı ve Berberden Kaçış Büyükbaba’dan Kaçış Büyükbabam Delirdi.

ZENGİN ADAMIN EVİNDEN 100.000 TL SOYGUN İZLE

Roblox’taki Güzellik Evi Yarışması

Roblox’taki Güzellik Evi Yarışması, ünlü bir makyaj sanatçısı olabileceğiniz sanal bir dünya olan Roblox’ta yayına girdi. Sanal moda aksesuarları kazanma şansı da dahil olmak üzere oyun boyunca zorluklar ve ödüller var. Kullanıcılar, görevleri ve görevleri tamamlamak için rozetler kazanabilir. Sanal moda öğelerine ek olarak, oyuncular makyaj istasyonunda sanal olarak makyaj ve diğer güzellik ürünlerini uygulayabilirler.

Roblox’taki Güzellik Evi Yarışması

Roblox Güzellik Yarışmasını kazanmanın ilk adımı oyuna kaydolmaktır. Kaydolmak için resmi Roblox web sitesini ziyaret edin ve yeşil oynat düğmesini tıklayın. Bir kez orada avatarınızı düzenleyebilir ve çok çeşitli farklı görünümler arasından seçim yapabilirsiniz. Daha sonra Adopt Me mağazasından Frost Fury adlı bir evcil hayvan satın almayı seçin.

Yarışmaya katılım ücretsizdir. Roblox oyununa katılmak için en az dokuz yaşında olmalısınız. Ödüller 100 dolara kadar. Para ödülüne ek olarak, farklı kategorilerde ilk üç kazanan için kupa kazanabilirsiniz. Walmart ayrıca oyuna iki sanal dünya getirmek için Roblox ile birlikte çalıştı. Walmart Land, dev güzellik ürünlerine ve interaktif bir müzik festivaline sahiptir. Walmart mağazasından sanal ürünler de satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir