Valorant Hata Vermeden Kapanıyor Valorant Hata Vermeden Kapanıyor

Valorant Hata Vermeden Kapanıyor

Valorant hata vermeden kapanıyor sorunuyla karşılaşan birçok oyuncu olmaktadır. Özellikle oyunun en heyecanlı kısmında aniden kapanması oyuncular için kötü bir durumdur. Üstelik herhangi bir hata vermeden aniden gerçekleşmesi de birçok oyuncu için üzücü olabilmektedir. Bu durumda internet üzerinden yardım almaya çalışan birçok oyuncu olmaktadır. Oyunun hata vermeden kapanması güncellemeyle alakalı bir sorun olmamaktadır. Oyuncuların yapabileceği birkaç yöntem bulunur. Valorant eğer hata vermeden kapanıyorsa bu sebepler arasında Vanguard sisteminin çalışmıyor olması bulunmaktadır. Eğer Vanguard programı çökmüşse oyun esnasında çalışamadığı için ani kapanmalara neden olabilir. Bir diğer sebep ise bilgisayarda yer alan antivirüs programının Vanguard yazılımını engellemesi olabilir. Antivirüs programının devre dışı bırakılması halinde sorunun çözülmesi olasıdır.

Valorant Hata Vermeden Kapanıyor sorunu çözüm yolları;

  • Valorant ani kapanması esnasında yapılabilecek ilk adımlar öncelikle;
  • Alt+Ctrl+Delete tuşlarına basarak Görev Yöneticisine tıklamak,
  • Burada yer alan Valorant yazısına sağ tıklayarak Görevi Sonlandır’ı seçmek,
  • Bilgisayarı yeniden başlatmak ve oyunu tekrar açmaktır.

Eğer bu yöntemle sorun çözülmezse yapılması gereken Valorant oyununu silerek yeniden yüklemek olacaktır. Bunun için de Program Ekle veya Kaldır bölümüne girilmesi gereklidir. Burada Valorant oyununun kaldırılarak yeniden yüklenmesi gerekir. Ayrıca Riot Vanguard programının da kaldırılması gerekmektedir.

Birçok oyuncu oyun esnasında bu tarz hatalarla karşılaşabilir. Bilgisayarlara yüklenen programların oyunlarla uyumsuz olması nedeniyle bu tarz sorunlar yaşanabilmektedir. Dolayısıyla önemli olan sorunun ne olduğunu kavrayabilmektir.

Valorant Hata Vermeden Kapanma Sorunu

Valorant oyuna girdikten bir süre sonra hata vermeden oyundan atma sorunu ve oyunun direkt Kapanma Sorunu yaşayan oyuncular bu adımlar sayesinde çözüme kavuşmaktadır. Valorant Hata kodları ve çözüm yollarının tümüne internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Valorant Hata Vermeden Kapanıyor, Valorant Hata Vermeden kapanma sorunu ve çözümü. Valorant hata vermeden kapanıyor sorunuyla karşılaşan oyuncular buraya bakabilir. En kısa çözüm yollarını sırayla sizlere anlatmaya çalışıyoruz.

Valorant Başlata Basınca Hata Vermeden Kapanıyor Çözümü

OYUN OYNARKEN PC KAPANMA SORUNU ÇÖZÜMÜ 2022, oyun ve hata vermeden kapanıyor hatasında geri masaüstüne dönseniz bile muhtemelen oyun kapanmış olacaktır. CS:GO Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözümü! Güncel! olarak yayınladık. Konuyu takip edin! Oyuna girdikten bir süre sonra hata vermeden oyundan atıyor sorununu Windows kullanıcıları genellikle karşılaşmaktadır. İlk olarak Windows güncellemelerinizi kontrol edin ve gerekli güncellemeleri yükleyin.

Valorant Hata Vermeden Kapanıyor Kesin Çözüm (2023)

Valorant açılıp kapanıyor diyenler bu adımları izleyebilirler. Bu sorunun kesin çözümü arka planda Riot Vanguard uygulamasını kapatıyoruz yada exit e basıyoruz sonra oyuna girin size hata verecek Bilgisayarınızı tekrar başlatın sorun çözülmüş olacak.

Sorun gider kısmından bilgisiyarımı yenile diyin düzelecektir.

Valorant Hata Vermeden Kapanıyor Kesin Çözüm

sorun düzelti için ek olarak; C:\Windows\System32\X3DAudio1_7.dll ve C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyalarını kaldırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir