steam ets 2 nasıl güncellenir steam ets 2 nasıl güncellenir

Steam ets 2 nasıl güncellenir

Euro Truck Simulator 2 (ETS2) hayranı mısınız? steam ets 2 nasıl güncellenir gibi soruların başınıza gelme ihtimali çok yüksektir. Oyununuzu en son sürümle güncellemek ister misiniz? Endişelenmeyin, Steam ETS 2’yi güncellemek kolay bir iştir. Bu makale, oyununuzu en son sürüme nasıl güncelleyeceğiniz konusunda adım adım talimatlar sağlayacaktır.

İlk adım, Steam istemcisini açmak ve hesabınıza giriş yapmaktır. Giriş yaptıktan sonra, ekranın üst kısmında bulunan “Kütüphane” sekmesine tıklayın. Bu, Steam aracılığıyla sahip olduğunuz tüm oyunları görebileceğiniz oyun kitaplığınızı açacaktır. Bu listede Euro Truck Simulator 2’yi bulun ve sağ tıklayın. Açılan menüden “Özellikler”i seçin ve “Güncellemeler”e tıklayın.

Şimdi, “Bu oyunu her zaman güncel tut” seçeneğini seçmeniz gereken bir açılır menü görmelisiniz. Bu, Euro Truck Simulator 2’nin yeni bir sürüm mevcut olduğunda otomatik olarak güncellenmesini sağlayacaktır. Bunu seçtikten sonra, “Kapat” ı tıklayın ve bitirdiniz.

Artık oyunu güncellediğinize göre, onu başlatma zamanı. Bunu yapmak için üzerine çift tıklayın ve oyunun yüklenmesini bekleyin. Bilgisayarınızın yapılandırmasına bağlı olarak bu işlem birkaç saniye ile birkaç dakika arasında sürebilir. Oyun yüklendikten sonra, ekranın sağ alt köşesinde en son sürümü görmelisiniz. Bu, oyununuzun başarıyla güncellendiğini onaylar.

Steam ETS 2’yi bu şekilde güncelleyebilirsiniz. Bu işlem fazla zaman almaz ve yürütülmesi kolaydır. Her zaman olduğu gibi, en iyi oyun deneyimini yaşamak için oyununuzu en son sürümle güncel tutmanız önerilir. Zevk almak!

ETS 2 SÜRÜM YÜKSELTME İŞLEMİ

Oyunu Steam aracılığıyla satın aldıysanız, Steam oyuna ilişkin güncellemeleri düzenli olarak sağlayacaktır.

Steam haricinde korsan bir şekilde indirip oynuyorsanız, ETS 2’nin resmi internet sitesi üzerinden güncellemeleri düzenli bir şekilde takip etmeniz ve indirip yüklemeniz gerekmektedir. İzlemeniz ETS 2 güncelleme hakkında izlemeniz gereken adımlar ise şu şekilde;

  1. Oyun ekranınızı açtıktan hemen sonra, profilinizi seçmeden altta oyuna ilişkin sürüm bilgisi yazar. Böylelikle, güncel sürüm olup olmadığı bilgisine ulaşabilirsiniz.
  2. Daha sonra Euro Truck Simulator 2’nin resmi internet sitesi (https://eurotrucksimulator2.com/update.php) aracılığıyla güncelleme bilgilerini takip edebilirsiniz.
  3. Oyunun yapımcısı, harici olarak oyunu indirip kuranlar için de güncelleme desteği sağlamakta ve bunların indirilmesine ön ayak olmaktadır.
  4. Yukarıdaki bağlantı aracılığıyla ETS 2 son güncellemeyi indirip bilgisayarınıza kurulumu yapabilirsiniz.

Ets 2 güncelleme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

  • Steam internet adresine giriş yapın ve oturum açın.
  • Mağaza arama kısmına “Euro Truck Simulator 2” yazın.
  • Oyunun sayfasında yer alan Güncelle butonuna tıklayın.

Eğer Steam üzerinde ets 2 sayfasını bulamadıysanız buradan kolaylıkla erişebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları sırasıyla uyguladıktan sonra ETS 2 güncelleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Oyunu satın almak yerine korsan sürümünü indirdiyseniz illegal yollarla güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir