Star Wars Angry Birds izle

Star Wars Angry Birds izle 2 HD Video, Angry Birds oyunu yapımcısının çıkardığı Star Wars temalı oyun videolarını izle. Star Wars Angry Birds izle, Angry Birds Star Wars 2 yi şimdi izleyin. Angry Birds ve Star Wars 2 yeni sürümde çıkan videoları bu sayfa altında bulabilirsin.

Star Wars Angry Birds izle 2 HD

Star Wars 2 ve Angry Birds, gezegendeki en popüler gündelik oyunlardan ikisidir ve bunlardan zevk almanın mobil cihazınızdan daha iyi bir yolu yoktur. İlk oyunu indirmek ücretsizdir, ikincisi ise daha fazla seviye ve karakter sunar. Her ikisi de Android telefonlarda mevcuttur.

Ancak, her iki oyun da Eylül 2019 civarında mobil mağazalardan alındığı için hızlı davranmalısınız. Bu, Rovio’nun tarafında yapılan ve oyunu tüm mobil kullanıcılar için uygun olmayan yeni bir değişiklikten kaynaklandı. Apple App Store ve Google Play mağazalarından kaldırıldı.

Angry Birds HD, gelişmiş grafiklere ve iyileştirilmiş oyun deneyimine sahiptir. Yerçekimi alanı ve ışın kılıcı gibi yeni özellikler de var. Star Wars oyununda bonus bölümlerin ve başarıların kilidini bile açabilirsiniz. Star Wars oyununda, yeni karakterlere ve güçlere erişmek için kullanabileceğiniz ‘Telepod’lar’ olarak bilinen yeni bir karakter de bulacaksınız.

Angry Birds Star Wars HD, bugüne kadarki en geniş oynanabilir karakter serisini sunuyor. Ayrıca, karakterleri kameranıza yerleştirmenize ve onları oyuna ışınlamanıza izin veren telepod özelliğine de sahiptir. Oyun ayrıca bir bonus ödül bölümü, tonlarca başarı ve bir sapan sunuyor.

Star Wars 2 ve Angry Birds HD Nasıl İzlenir?

Star Wars Angry Birds oyunu videolarını burada bulunan linklerden hemen izleyebilirsin.

Angry Birds, oyunu yapımcısı 19 Eylül’de Star Wars temalı bir oyun yayınlayacak. Prequel üçlemesine odaklanacak ve 30’dan fazla oynanabilir karakter içerecek. Luke Skywalker, Han Solo veya Prenses Leia rolünü üstlenebileceksiniz. Ayrıca telepodlar gibi yeni güçler ve yetenekler de kullanabileceksiniz.

Angry Birds Star Wars’ın ilk iki bölümü zaten çıktı, ancak oyun daha fazla karakter içeren ek seviyeler içerecek. Ayrıca lazerler, eğlenceli ses efektleri ve Star Wars şakaları da yer alacak. Oyun iOS ve Android cihazlarda mevcuttur. Angry Birds Star Wars’u Amazon’un Prime Video’sunda da izleyebilirsiniz.

Oyun çıkmadan Star Wars Angry Birds izle linklerinden videoları izleyebilirsiniz.

Angry Birds Star Wars‘ Darth Vader’ın Işın Kılıcı Savaş Oyunu, küçük çocukları eğlendirmenin ve onlara el-göz koordinasyonunu öğretmenin harika bir yoludur. Çocuklar oyunun gerçekçi gerçekçiliğine bayılacaklar ve bu aynı zamanda yaratıcılıklarını da geliştirecek. Oyun çocuklara uzun süre harika vakit geçirecek.

Angry Birds Star Wars Nedir?

Angry Birds Star Wars, Angry Birds oyununun en iyi kurulumudur, bu sefer sayısız ilgi çekici özelliklere sahip bir oyun oluşturmak için sinema tarihinin en popüler sagalarından biriyle güçlerini birleştirmiştir.

Oyunun arkasındaki ana mekanikler her zamankiyle aynıdır. Yani, amacınız ekrandaki kötü adamların hepsini yok etmek için kuşları kullanmak. Buradaki esas farklılık ise oyunun tüm yeni kuşlarla yeni tanıtılan Angry Birds Space’in bir kısmını birleştirmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir