En İyi Mobil Oyunlar İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar İnternetsiz

En İyi Mobil Oyunlar İnternetsiz

En iyi mobil oyunlar internetsiz platformda da oynanabilmektedir. Bazen kişilerin internet paketleri bitebilir veya internetin çekmediği ortamlarda bulunabilirler. Bu nedenle vakit geçirmek amacıyla tercih edecekleri oyunların internetsiz olması önemlidir. Boş zamanlarınızda oyun oynayarak vakit geçirmek daha eğlenceli dakikalar yaratmaktadır. Günümüzde mobil cihazlardan oynanabilen oyunlar sayesinde nerede olursak olalım keyifli vakit geçirebiliyoruz.

Teknolojik gelişmelere uygun olarak tasarlanan oyunlar yanı sıra internetsiz oyunların varlığı aslında oldukça kurtarıcı oluyır. Gelişmiş grafiklerle hazırlanan ve belirli konulara sahip olan dünyaca ünlü oyunlar internet olmadan da oynanabiliyor. Özellikle küçük çocukların tablet ve telefonlar aracılığıyla oyunlar oynamasını kolaylaştıran internetsiz oyunlar aynı zamanda oldukça güven sağlıyor. İnternetsiz oynan an birçok oyun vardır ve bu oyunların en iyileri;

  • Brothers in Arms
  • Shadow Fight 3
  • Badland
  • Plague Inc.
  • Real Racing 3
  • Earn to Die 2
  • Smash Hit
  • Eternium

Oyunlar araba yarışı ve savaş oyunları olarak farklı kategorilerde olabiliyor. Belirlenen karakterlerle ve mekanlarla oyuncular tamamlanması gereken görevleri yapmak için vakit harcıyor. Aslında tamamen vakit geçirmek ve eğlenmek için tercih ediliyor.

İnternetsiz oyunlarda çevrimiçi oynama imkanı olmadığından dünya veya bölge çapında sıralamalar da yapılmıyor. Öyle ki oyuncuların kendilerini strese sokması veya hırs yapması gereken bir durum da oluşmuyor. Özellikle küçük yaştaki çocukların tercih edebileceği oyunlar oldukça kaliteli altyapıyla oluşturuluyor.

İnternet Olmadan Oynanan En İyi Çevrimdışı Mobil Oyunlar

Çevrimdışı mobil oyunlar, sürekli çevrimiçi olmak zorunda kalmadan zaman geçirmenin harika bir yoludur. Mobil oyunların artan popülaritesi ile, en sevdiğiniz oyunları oynamak konusunda birçok seçeneğiniz var. Bu oyunlar, sıradan eğlenceli oyunlardan yoğun, çevrimiçi çok oyunculu deneyimlere kadar değişebilir. Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar heyecan verici olsa da zaman alıcı olabilir. Çevrimdışı mobil oyunlar, farklı bir eğlence türü sağlar ve tamamen ücretsizdir.

En İyi Mobil Oyunlar İnternetsiz
En İyi Mobil Oyunlar İnternetsiz BEDAVA

2014 yılının en popüler oyunlarından biri Smash Hit. Bu oyun, camdan yapılmış nesnelere çelik topları vurmanızı gerektiren birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunda ilerledikçe, başarılı vuruşlar zinciriniz artacak ve aynı anda daha fazla çelik top atmanıza izin verecek. Bu oyun son derece bağımlılık yapar ve oyuncular arasında popüler bir seçimdir.

En İyi Mobil Oyunlar İnternetsiz

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar oynaması eğlenceli olan diğer oyunlar arasında Shadow Fighter 2 bulunur. Bu oyun, geleneksel dövüş ve RPG oyun tarzı oyun unsurlarını bir araya getirir. Oyuncular çeşitli silahlar arasından seçim yapabilir ve dövüş sanatları becerilerini öğrenebilirler. Bu oyunda diğer oyunculara karşı oynayabilir, yeni seviyelerin kilidini açabilir ve yeni silahların kilidini açabilirsiniz. İndirmek ücretsizdir, ancak oyunun çevrimdışı bir sürümünü tercih ederseniz reklamları kaldırabilirsiniz.

Keyif alabileceğiniz bir başka çevrimdışı oyun da Traffic Rider. Bu oyunda çözülmesi gereken 60’tan fazla seviye ve zorluk var. Ayrıca küçük bir açık dünya haritasına sahiptir. Grafikler iyi ve kontrollerin kullanımı kolaydır. Görev modunu tamamladıktan sonra süper motosikletlerin kilidini bile açabilirsiniz. Oyunu beğendiyseniz Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Dragon Age: Inquisition, hareket halindeki oyuncular için harika olan başka bir oyundur. Bu oyun, yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip bir açık dünya oyunudur. Ancak, çevrimiçi oynamak için bir internet bağlantısı gerektirir. Ayrıca boş zamanlarınızda çevrimdışı oynayabilirsiniz. Tek fark, oynadığınız sürüm ve oyunun çevrimiçi mi yoksa çevrimdışı mı oynanmasını isteyip istemediğinizdir.

Bir başka harika çevrimdışı oyun, bir simülasyon oyunu olan Plague Inc.’dir. Oyuncular, Dünya’nın tüm nüfusunu bir virüsle yok etmeyi hedefliyor. Tek sorun tedavisi yok, bu yüzden oyunu kazanmak için kendi virüsünüzü bulmanız gerekiyor. Bu, çevrimiçi çok oyunculu oyunlara para harcamak istemeyen oyuncular için harika bir oyundur.

Mazes & More, yüksek zorluk derecesine sahip başka bir oyundur. Oyunda çözülmesi gereken çok sayıda bulmaca var ve bir dizi farklı oyun modu var. Oyunu indirmek ücretsizdir ve oynamanın birçok farklı yolu vardır. Android cihazınızda oynamak için harika bir oyundur ve bulabileceğiniz en iyi çevrimdışı oyunlardan biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir