Sonic Dash Boom APK Hilesi (2023)

Sonic Dash oyununu Android cihazlarınızda oynarken APK dosyalarıyla Hile yapabileceğinizi biliyorsunuz. 2021 yılında oyuncularla paylaşılan tüm hileleri sizler için inceledik. Sormak istediğiniz sorularınızı cevaplamaya devam ediyoruz. Mobil oyun sektöründe klasik kategorisinin en sevilen oyunlarının başında gelmektedir. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu ile kendisini sürekli göstermeyi başardı. Facebook uygulamasının en yüksek ilgi gördüğü zamanlarda çok sevilen Arcade oyunları artık mobil cihazlarımızda rahatlıkla oynanabiliyor. Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz  Sonic Dash – Endless Running isimli oyun SEGA tarafından geliştirilmiş. Oyuncular bu oyuna para yatırmak yerine sınırsız para hilesi kullanarak gelişmeyi hedefliyorlar. Bu düşüncelerinin sebebi genellikle sosyal medya uygulamalarında hile adı altında paylaşılan videolardan kaynaklanıyor. Sonic Dash APK Hilesi ile Sınırsız para yapabileceğinizi düşünüyorsanız araştırma sonuçlarımıza bir göz atın. Burada kesinlikle hile paylaşmıyor veya özendirmiyoruz. Amacımız oyunlarla ilgili merak edilen ve aranan hileleri araştırmak ve zararlarını oyunculara anlatmak. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Sonic Dash Boom APK Hilesi (2023)

Sonic Dash 2 Sonic Boom PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven oyuncular için klasik bir Sonic oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız Sonic ve arkadaşları ile bulunduğunuz bölüm içinde en uzun mesafeyi koşarak yüksek puan toplamak ve Doctor Eggman yok etmektir. Sonic Dash 2 Sonic Boom içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kırmızı para hileli olarak kullanılıyor. Bu sayede tüm karakterleri satın alabilir, yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen uzun yollar, tehlikeli engeller, gizli tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Sonic Dash Hileleri (2023)

Sonic Dash Hileleri oyunuyla SEGA’nın ilk Sonic sonsuz koşu oyununa giriş yapıyoruz. Ancak bu koşu daha önce oynadığımız yapımlardan biraz daha hızlı olacak. Koşu esnasında altınları toplayın ve sizi alt etmek isteyen tüm engelleri parmak hareketleriyle aşmaya çalışın. Farklı karakterleri seçerek de oynayabileceğiniz bu oyunu para hileli olarak da kullanılabiliyormuş aşağıda inceledik. Şimdiden keyifli oyunlar.

Sonic Dash APK Hileleri 2021 sürüm mü arıyorsun?  Sonic Dash Hileleri (2023) Para hileli Burada açıklamalara bakmalısınız.

Sonic Dash Hile karakterler Açık

Sonic Dash Hile karakterler Açık

Sonic Dash Hile karakterler Açık, Sonic Boom APK dosyalarıyla karakterler Hilesi dağıtan İnternet sitelerini sizler için araştırdık. 2023 yılında bu konuyla ilgili yüzlerce yabancı site ve sayfa oluşturulmuş durumda. Sözde Enerji veya Elmas adını verdikleri hilelere ait APK dosyalarını buralardan paylaşıyorlar. Sonic Dash Hile karakterler Açık oyuncuları da bu hileleri yapabilmek için bu İnternet sitelerine giriş yapıyor ve sonrasında APK dosyasını indirirken tuzağa düşmüş oluyor. Evet bunların hepsi bir tuzak. Oyunda kesinlikle elmas veya enerji hilesi bulunmamaktadır. Çevrim içi bu tarz oyunlarda böyle hileler uygulayamazsınız. APK editörleri dosyaları düzenleyerek hile yapabildikleri oyunlar çevrim dışı oyunlardır. Böyle çok oyunculu oyunlarda APK dosyaları düzenlenerek bir hile yapılamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir