Rocky Rampage: Wreck ’em Up APK Hileleri (2021)

Rocky Rampage oyununu Android cihazlarınızda oynarken APK dosyalarıyla Hile yapabileceğinizi biliyorsunuz. 2021 yılında oyuncularla paylaşılan tüm hileleri sizler için inceledik. Sormak istediğiniz sorularınızı cevaplamaya devam ediyoruz. Mobil oyun sektöründe klasik kategorisinin en sevilen oyunlarının başında gelmektedir. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu ile kendisini sürekli göstermeyi başardı. Facebook uygulamasının en yüksek ilgi gördüğü zamanlarda çok sevilen çiftlik oyunları artık mobil cihazlarımızda rahatlıkla oynanabiliyor. Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz Rocky Rampage APK Hilesi – Rocky Rampage Wreck ’em Up APK isimli oyun Joyseed Gametribe tarafından geliştirilmiş. Oyuncular bu oyuna para yatırmak yerine enerji veya elmas hilesi kullanarak gelişmeyi hedefliyorlar. Bu düşüncelerinin sebebi genellikle sosyal medya uygulamalarında hile adı altında paylaşılan videolardan kaynaklanıyor. Rocky Rampage APK Hilesi ile Sınırsız Enerji veya Elmas yapabileceğinizi düşünüyorsanız araştırma sonuçlarımıza bir göz atın. Burada kesinlikle hile paylaşmıyor veya özendirmiyoruz. Amacımız oyunlarla ilgili merak edilen ve aranan hileleri araştırmak ve zararlarını oyunculara anlatmak. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rocky Rampage: Wreck ’em Up APK Hileleri

Rocky Rampage: Wreck ’em Up APK Hileleri (2021), Oyun içerisinde yeterince paraları ve elmasları yükseltirken, altın paralar asla bitmez! Boulder Pobblestone ve Sidekick, Pebble’larına, çalınan wonderpants parçasını parça ile geri alma arayışlarına katılın. Bay. Boulder, Rock Krallığı’nın “şık” şampiyonudur. Bir gün kahramanca harikalar koleksiyonu, kıskançlık imparatorluğu tarafından çalındı. Öfkeli, keskinliği İmparatoriçesi Clipper’in kalesine fırtınalardı ve harikalarının geri çekilmesini sağlayacak askerlerin sürüsünü çekti. Pebble’tan yardımla, güvenilir ve hiç sadık sadakkı İmparatoriçe Clipper Dünyanın sonuna kadar. SO yapabildiğiniz kadar yuvarlayın ve harikalarınızı geri alın! Özellikler: Kendinizi Başlatın Epik bir hız için – Durdurma! Harikalarınızı ve mükemmel zamanlamalarınızı yükseltin, Bay Boulder’ı her zamankinden daha hızlı başlatın. Yolunuzdaki herhangi bir şeyi yok edin. Hiçbir şeyin yolunda durmasına izin ver! Siz durdurulamazsınız! Çeşitli ilginç düşmanlara gidin. 

Rocky Rampage APK Hilesi (2021)

Rocky Rampage APK Hilesi (2021)

Rocky Rampage hile die paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunup bulunmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışmayan bir hileyi sanki çalışırmış gibi gösterip piyasaya yaymanın altında kötü sonuçlar çıkacağını tahmin etmek zor olmamalı. Bu dosyalardaki zararlı yazılımlar yüzünden banka hesap bilgileriniz gibi çok önemli bilgilerinizi çaldırabilirsiniz. Bunun için bu tarz illegal dosyaları kesinlikle indirmeyin ve kullanmayın. Artık mobil oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte hırsızlık yöntemleri de değişti. Rocky Rampage APK Hilesi ararken tuzağa düşebilir ve büyük zararlar görebilirsiniz.

Rocky Rampage: Wreck ’em Up şık APK Hilesi Ne ?

  • – Fiyat: ücretsiz
  • – Root gerekli: Gerek yok
  • – Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • – Fiyat: ücretsiz

Rocky Rampage: Wreck ’em Up Sınırsız PARA Hilesi

Rocky Rampage Sınırsız Para Hilesi ve Hileleri araştırması yapan oyuncular için daha hızlı gelişim sağlayacak stratejik öneme sahip PARA Hilesi ipuçları sunuyoruz. Rocky Rampage Para Hileleri, oyunda oyuncuların gelişimini hızlandıracak ve rakiplerin önüne taşıyacak çeşitli hile türlerinin araştırılma sayılarında artış gözüküyor. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki artan mobil oyuncu sayısını gördükleri için bu konularda bazı çalışmalar yürütüyorlar. Rocky Rampage Hileleri ve Hilesi adı altıda açılan özel sayfalar ve sitelerle oyuncuların karşısına hileyi teşvik edici içerikler çıkartıyorlar. Özellikle günümüzdeki popüler sosyal medya platformlarında reklam olarak verilemeyen bu hile haberleri sahte hesaplarla gönderiler şeklinde paylaşılıyor. Hile kullanmak illegal bir yöntem olduğundan dolayı herhangi bir resmi platformda paylaşılamaz veya özendirilemez. Bu yüzden sahte kullanıcı hesaplarla Rocky Rampage Hileleri, Elmas ve Para Hileli gibi paylaşımlar yaparak oyunculara ulaşmayı ve onlara böyle bir hilenin varlığını gösteriyorlar.

Rocky Rampage: Wreck ’em Up Nedir ?

Boulder Cobblestone ve yardımcısı Pebble’a, çalınan Wonderpants’ı parça parça geri alma görevlerinde katılın.

Bay Boulder, Rock Kingdom’ın “Modaya Uygun” Şampiyonudur. Bir gün kahramanca Wonderpants koleksiyonu kıskanç Makas İmparatorluğu tarafından çalındı. Öfkeyle, Keskinliği İmparatoriçe Clipper’ın kalesine saldırır ve Wonderpants’ını geri almak için amansızca asker sürülerini ezer.

Güvenilir ve her zaman sadık yardımcısı Pebble’ın yardımıyla, Onun Keskinliği İmparatoriçe Makası’nı dünyanın sonuna kadar kovalayacaklar.

Mümkün olduğu kadar uzağa yuvarlanın ve Wonderpants’ınızı geri alın!

Özellikler:

Kendinizi EPIC hızına çıkarın Durmayın
! Wonderpants’ınızı yükseltin ve mükemmel zamanlama ile Mr. Boulder’ı her zamankinden daha hızlı başlatın.

Yolunuzdaki her şeyi YIKIN İster
düşman sürüsü, ister devasa bir duvar olsun, hızınızı artırın ve koruyun, hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin! Sen durdurulamazsın!

Çeşitli ilginç düşmanlara binin Yolunuz
boyunca ilginç düşmanlar bulun. Her biri benzersiz davranışlara sahip ve hatta bazıları kaleye hücum etmenize yardımcı olmak için üzerine binebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir