PUBG Mobile büyük önlem aldı, 30 binden fazla kullanıcıyı banlandı!

Dünyanın her yerinden oyuncusu olan PUBG Mobile oyuncuları oyunu çok seviyor, çocuk veya yetişkin olsun Dünyada herkes bu oyunu oynamayı seviyor. Bununla birlikte, oyun şirketi oyunu için her geçen gün daha fazla çalışmaya devam ediyor. Yeni 30 binden fazla oyuncu banlamasının sebebi de tabiki de boş ve geçersiz değildir. PUBG, dünyanın en çok oynanan oyunu hale gelmesinin nedenlerinden biride sevilmesi ardından devamlı güncel kalmasıdır.

PUBG oyununda çoğu oyuncunun, oyunda bazı özel özelliklerini kolayca etkinleştirebilecekleri hile kodları uygulayarak oyunu oynar. Birçok kullanıcı, oyunun birçok ücretli özelliğini de kullanıyor. Bu tür hile olayların önüne geçmek için PUBG Mobile böyle bir adım attı. PUBG Anti Cheat Drive’ı programı etkinleştirildiğinde Radar programı, bu kullanıcıları yasaklamanın yanı sıra hack’leri de önleyecek. Bununla birlikte PUBG, aralarında çok ünlü oyuncuların da bulunduğu hile kodları ve hack gibi işlemlerinden dolayı 30 binden fazla kullanıcıyı banladı.

PUBG Mobile büyük önlem aldı Radar Hilesi

Hack Radar Hile, oyuncuların diğer oyunculardan daha fazla kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte, bu radar bir oyuncunun mümkün olduğunca çok oyuncu öldürmesine yardımcı olur ve ayrıca oyunun birçok özel özelliğine erişim sağlar. Bu hile yardımıyla oyuncular oyunu hackliyor ve aynı zamanda kendi isteklerine göre ayarlıyorlar. Bununla birlikte PUBG, birçok ünlü oyuncu topluluğu da dahil olmak üzere 30 binden fazla oyuncuyu bu sebebteb dolayı banladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir