MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu APK Hilesi

MetroLand oyunu Arcade sonsuz koşu seven oyuncular için eklemek istedik. Sonsuz Arcade Koşu apk ücretsiz olarak sunulmaktadır. MetroLand sonsuz koşucudur. Bir sonsuzluğa yolduluk yapmak isteyenler için güzel bir oyundur. Parkourlarda sonsuzluğa koşarak puanları toplamaya başlayabilirsiniz. Yeni parkurlara başlamak için içinde bulunduğunuz parkurları tamamlamaya başlayabilirsiniz. Nerede olursa olsun eğlence keyfini çıkarın ve çevrimdışı olsanız bile puanlarınız yükselecektir. MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz.

MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu

Kiloo oyun şirketi tarafından yayımlanan Arcade oyunu sonsuz koşu oyunudur. Koşma ve Arcade oyunlarını seven oyuncular denemesi gereken bir oyundur. Oyun içerisinde birden fazla farklı farklı parkurlar bulunmaktadır. Bu parkurlarda zorlanan oyuncular apk para hilesi gibi araştırmalar yapmaktadır. MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu apk dosyaları içerisinde değiştirilen dosyalardan dolayı oyun içerisinde paranız hesaplanmaz veya farklı bir hesap kullanılır. Bundan dolayı oyun içerisinde paranız hiç bitmez veya herşeyi alabileceğiniz kadar paranız olur. APK oyun klonlama şirketleri tamamen illegaldir. Bu şirketler oyunların orjinal dosyalarını değiştirerek içlerinde değişiklikler yaparak sizlere sunar.

MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu APK

MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu APK indiren oyuncular oyun içerisinde sonsuz parası olduğunu görür. Fakat dosyaların tamamını okudunuz mu ? 2021 yılında olmamıza rağmen geçtiğimiz yıllarda pek çok hileler gördük. Bu hileleri kullanan kullanıcıların sonradan doğan sorunlarla karşılaştıklarına da pek çok kez tanık olduk. Mobil oyun sektörü içerisinde oyun sahipleri gelirlerini bu oyunlar içerisinde bulunan satın alımlarla ve reklamlarla karşılamaktadır. Bu şekilde geçimini sağlayan şirketler bu şekilde oyunların apk versiyonlarından para kazanamadıkları için yayınlamaz.

APK paylaşan internet siteleri içerisinde ki dosyalara dikkat etmemiz gerektiğini diğer konularımızda da bahsetmiştik tekrar tekrar anlatmamızda bir sakınca yoktur. Bu web siteleri sizlere zararlı yazılımlarda yükleyebileceğinden de bahsetmiştik tabikide.

MetroLand – Sonsuz Arcade Koşu indir

MetroLand oyunu oynamak isteyenler oyunun sitesinden veya cihanın uygulama mağzasından güvenli bir şekilde indirebilir. Sonsuz Arcade koşu oyununu ile sonsuzluğa kadar koşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir