PS4 En İyi Savaş Oyunları PS4 En İyi Savaş Oyunları

PS4 En İyi Savaş Oyunları

PS4 En İyi Savaş Oyunları kategorisinde birçok askeri ve stratejik konulu oyunlar yer almaktadır. Ps4 oyun konsoluyla oynanan savaş oyunları daha gerçekçi olmaktadır. Oyuncular karakterlerine ve hikâyelerine daha kolay adapte olarak keyifli zaman geçirmektedir. En iyi savaş oyunları aslında görüntü kalitesi daha gerçekçi ve oyun becerileri daha yüksek olanlardır. 1. ve 2. Dünya savaşı gibi tarihten esinlenerek hazırlanan savaş oyunları büyük ilgi görmektedir. Oyuncu kendi stilini yansıtarak birtakım stratejiler belirleyebilir. Savaş oyunlarında kullanılan taktikler oyunculara özgü olabilir. Savaş alanında yer alan asker, araç, silahlar, yangınlar ve birçok detaya oyunlarda yer verilmiştir. PS4 en iyi savaş oyunları şunlardır;

 • Verdun
 • Insurgency: Sandstorm
 • Battlefield
 • Call of Duty
 • Call of Duty WW2
 • Sniper Elite 4
 • Tom Clancy’s: The Division 2
 • Metro Exodus
 • Bloodborne
 • Horizon: Zero Dawn
 • Days Gone

Savaş oyunları çölde, ormanda veya şehirlerde geçebilmektedir. Oyunların konsepti ve amacı birbirinden farklı olabilir. Bazı oyunlarda da oyuncunun seçimleriyle hikâye değişerek gelişebilir. Oyun esnasında verilen kararlar oyunu farklı yönlere çekecektir. Bu sayede tamamen oyuncunun stratejik kararları doğrultusunda oyun şekillenmektedir. Bu konuya örnek olarak Detroit: Become Human verilebilir. Bahsettiğimiz oyunların internet üzerinde yüklü oynanış videoları bulunmaktadır. Henüz yeni sahip olan birçok oyuncu tanınmış kişilerin yayınlarını izleyebilir veya bu videolardan yararlanabilir.

PS4 En İyi Savaş Oyunları (2023)

Bu PS4 En İyi Savaş Oyunları kılavuzunda, platform için mevcut olan en güzel oyunlardan bazılarına göz atacağız. İster savaşla ilgili oyunlar oynamayı seviyor olun, ister askere gidiyor olun, sizi koruduk. Bu makale ayrıca en iyi PS4 silah oyunlarından bazılarını da kapsayacaktır.

Play Station 4 için en iyi savaş oyunları

Savaş oyunları söz konusu olduğunda, Play Station 4‘ün çok sayıda seçeneği vardır. God of War Remastered: Hits mükemmel bir örnek. Bu PS4 oyunu Soğuk Savaş sırasında geçiyor ve oyunculara çeşitli bakış açıları sunuyor. Bu oyunda, oyuncular çatışma sırasında bir sivil koloninin komutasında. Ahlaki ve ahlaksız eylemler arasında karar vermeli ve hangi grubun hayatta kalacağı konusunda bir seçim yapmalıdırlar.

PS4 En İyi Savaş Oyunu
PS4 En İyi Savaş Oyunu (2023)

PlayStation 4, çok çeşitli savaş oyunları sunar ve en iyilerinin bir listesini derledik. Konsoldaki en yeni oyunlardan bazıları, 1. Dünya Savaşı sırasında geçen ve son derece gerçekçi olan Battlefield V’i içeriyor. Diğerleri arasında Call of Duty: Warzone, Sniper Elite ve Raid: World War II bulunur. Bu oyunlar, arkadaşlarınızla veya rastgele kişilerle rekabetçi modda oynanabilir ve son derece özelleştirilebilir.

Battlefield 1, bir başka mükemmel PS4 savaş oyunudur. Bu oyun 64 oyuncu desteğine ve sizi dünyanın dört bir yanına götürecek harika bir kampanyaya sahip. Ayrıca dev savaş gemilerine ve çift kanatlı pilotlara da pilotluk yapabileceksiniz. Aynı zamanda aktif bir topluluğa sahiptir. Bu oyunu oynarken, 64’e kadar oyuncunun tek bir maçta rekabet edebileceği çok oyunculu modu kontrol ettiğinizden emin olun.

En popüler savaş oyunları serilerinden biri Call of Duty serisidir. Modern Warfare, 2011 yılında geçen ve ABD Deniz Kuvvetleri dünyasında geçen birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular bir ABD Deniz Kuvvetleri veya bir İngiliz SAS komando rolünü üstlenir ve yoğun savaşlara girerler.

Play Station 4′ de Oynanabilecek en güzel savaş oyunları

Savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu PS4 oyunlarında yanlış gidemezsiniz. Grafikler nefes kesici ve savaş sürükleyici. Bu oyunlar ayrıca çeşitli karakterler sunar. Bir kadın özgürlük savaşçısı veya tarihi bir dönemden bir asker olarak oynayabilirsiniz. Hikaye odaklı bir kampanyada işbirliği içinde oynama seçeneği de dahil olmak üzere birçok çok oyunculu seçenek de vardır.

PS4’ün geniş savaş oyunları kitaplığı, oyunculara savaşlar ve dünya hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı verir. Türler, büyük stratejiden atıcılara ve bağımsız maceralara kadar uzanır. En iyi PS4 savaş oyunlarından bazıları, inanılmaz grafikler sunan birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Black Ops’tur. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların araçlarını kişiselleştirmelerine ve çevrimiçi çok oyunculu modlarda diğer insanlara karşı oynamalarına olanak tanır.

Bir diğer popüler PS4 savaş oyunu This War of Mine. Bir kuşatma sırasında, oyuncular sivilleri korumalı ve üslerini savunmalıdır. Oyun, zorlu ahlaki kararlar verme yeteneği de dahil olmak üzere çok çeşitli strateji seçeneklerine sahiptir. Buna ek olarak, oyuncular diğer grupların baskınlarına karşı tetikte olmalıdır.

Battlefield 1, PS4’teki bir başka mükemmel savaş oyunudur. Oyuncular piyadeleri, büyük araçları ve hatta dev savaş gemilerini kontrol edebilirler. Ayrıca aksiyon dolu bir kampanyada dünyayı keşfedebilirler.

PS4’te Oynanacak En İyi 10 Askeri Oyun

PlayStation 4, askeri türden hoşlanan oyuncular için harika bir oyun konsolu. PlayStation Store, düzinelerce harika savaş oyunuyla dolu. Hepsini oynayabileceksiniz ve hangilerini satın almanız gerektiğini bilmek istiyorsanız, bu liste seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

Savaşın gerçekçiliğini seviyorsanız ve savaş tarihine büyük ilgi duyuyorsanız, askeri video oyunları kendinizi tarih hakkında eğitmenin harika bir yoludur. Bu oyunlar devasa savaşlarla doludur ve o zamandan kalma otantik silahlara sahiptir. Hatta isterseniz gerçek askerlere karşı çevrimiçi olarak da oynayabilirsiniz.

Enlisted, War Thunder’ın geliştiricisinden inanılmaz bir kadro tabanlı MMOFPS’dir. Oyun, dört ila dokuz askerden oluşan bir birliğe komuta etmenizi sağlar ve gerçekçi araç savaşlarına sahiptir. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi var. Her takım, takıma emirleri ileten bir lider tarafından yönetilir. Ayrıca ekiplerinizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olacak uzmanlar da tutabilirsiniz.

Counter-Strike Global Offensive, gerçek dünya silahlarına sahip başka bir harika oyundur. Oyuncular, düşmanları alt etmek için modern silahlar ve eski silahlar kullanarak Güvenlik güçleri ve isyancıların rollerini üstlenirler. Oyun ayrıca yeniden doğma sistemlerinden yoksundur, bu nedenle oyuncular hayatta kalmalıdır. Farklı ortamlara uyum sağlamayı öğrenmeli ve vurulmaktan kaçınmaya çalışmalılar.

PS4 Silah oyunları

PlayStation 4’te harika silah oyunlarının sıkıntısı yok. Ancak, diğerlerinin üzerinde duran bazı oyunlar var. Örneğin DOOM Eternal, PS4’teki en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Mükemmel silah oyunu, büyük bir mod cephaneliği, savaş arenaları ve hızlı hareket özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda FPS türünü doğuran franchise’lardan biridir.

Atıcılar PlayStation 4’te son derece popülerdir ve en iyi nişancılar genellikle büyüleyici hikayeler anlatan aksiyon dolu gözlüklerdir. Sistem için kelimenin tam anlamıyla yüzlerce atıcı varken, Pocket-lint en iyilerin bir seçimini daralttı. PS4’ünüzde oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, bu beş harika seçeneğe göz atın.

Playstation 4 en iyi strateji oyunları

PlayStation 4, popüler bir oyun konsoludur ve oyuncular için birçok harika oyuna sahiptir. Bu oyunlar spor, strateji, FPS, atari ve savaş oyunları dahil olmak üzere çeşitli türlerde mevcuttur. PlayStation 4 için en iyi savaş oyunlarından bazıları, oyuncuların savaşları heyecan verici ve maceralı bir şekilde deneyimlemelerine olanak tanır.

Battlefield 3, politik olarak doğru olmaya çalışmadan çeşitli karakterler sunar. Oyun, oyuncuların ordunun görünümü veya bir kadın özgürlük savaşçısının görüşü gibi farklı bakış açılarından seçim yapmalarını sağlar. Bu, çatışmanın her iki tarafından da oynayabileceğiniz ve modern savaşın farklı yönlerini keşfedebileceğiniz anlamına gelir.

PS4 En İyi Savaş Oyunları Rehberi (2023)

Verdun, stratejik taktiklere ve kuvvetlerin konuşlandırılmasına odaklanan bir oyundur. Oyuncular kampanyalarını dikkatli bir şekilde planlamalı ve uzun mesafelerdeki malzemeleri yönetmelidir. Cephaneliğinizi geliştirmek ve savaşın bir adım önünde olmak için güçlendirmeleri kullanabilirsiniz. PS4 için bir başka harika savaş oyunu Bulletstorm. Tek bir asker olarak veya 64 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz.

Sudden Strike 4, PS4 için bir başka harika oyundur. Bu oyun, II. Dünya Savaşı’ndaki üç büyük partiyi kontrol etmenizi sağlar. Hayatta kalmak ve AXIS güçleriyle savaşmak için stratejik becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Bu zorlu bir oyun, ancak çok fazla tekrar oynanabilirlik ve oynanışa benzersiz bir yaklaşım sunan bir oyun.

PlayStation savaş oyunları (2023)

Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca harika PS4 savaş oyunu var. Bu oyunlar PlayStation 4 konsolu kullanıcıları tarafından en iyi olarak seçilmiştir ve eğlenceli, çeşitli ve gerçekçidir. Saatlerce oynayabileceğiniz bir savaş oyunu arıyorsanız işte size bazı fikirler. Call of Duty: Warzone, Battlefield V veya Sniper Elite oynamayı deneyebilirsiniz. Bu oyunların tümü PlayStation Store üzerinden satın alınabilir.

Soğuk Savaş’ta geçen bir oyunu sevenler, Call of Duty: Black Ops Cold War’u kaçıramaz. Orijinal Call of Duty: Black Ops’un bu doğrudan devamı, 1980’lerin başında geçen bir hikayeyi Call of Duty: Black Ops’un oynanışıyla birleştiriyor. Oyunu ister tek bir oyuncu olarak ister çevrimiçi olarak dört arkadaşınızla oynamak isteyin, bu oyunda her şey var. Soğuk Savaş tarihine ve karmaşıklığına dalmış olacaksınız. Sovyet KGB’nin karargahı da dahil olmak üzere karşılaşılacak çok sayıda savaş alanı ve tarihi şahsiyet var.

Eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir diğer sıra tabanlı oyun Unity of Command 2’dir. Bu oyun II. Dünya Savaşı’nın batı cephesinde geçmektedir. Ayrıca Doğu Cephesinde yepyeni bir kampanya sunuyor. Bu oyun, türün son rönesansında parlayan bir yıldızdır. Unity of Command 2, yeni bir kampanya katmanı eklemenin yanı sıra harita dışında oynamanıza da olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir