PS4 En İyi Online Oyunlar PS4 En İyi Online Oyunlar

PS4 En İyi Online Oyunlar

PS4 en iyi online oyunlar ve Playstation 4 cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunların listesini hemen inceleyin. Playstation 4 cihazınızda oynayabileceiğiniz oyunların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

PS4 en iyi online oyunlar serisi ile çevrimiçi oyun oynama imkanı sunmaktadır. Online oyunlar kategorilerinde korku, yarış, aksiyon, macera gibi türler yer almaktadır. Online oyunların en çok tercih edilenleri ücretsiz veya ücretli olabilmektedir. Fakat ücretsiz versiyonları da bulunmaktadır. Playstation4 ile oyunların kattığı heyecan ve keyif oldukça yüksektir. Çok oyunculu veya tek oyunculu olarak oynanabilen mücadele oyunları en çok tercih edilenlerdendir. Öyle ki ailenizle bile oynayabileceğiniz oyunlar bulunmaktadır. Aksiyon oyunları içerisinde yer alan spor oyunları da sevilen türlerdendir. Özellikle Türkiye’de sıklıkla tercih edilen futbol ve basketbol türlerindeki spor oyunları listenin başında gelmektedir. Playstation 4 ile oynanabilen online oyunlar şunlardır;

 • Injustice 2
 • Dead by Daylight
 • Battlefield
 • Far Cry 5
 • Battle Royale Fortnite
 • Call of Duty
 • Apex Legends
 • Neverwinter
 • Final Fantasy 14
 • Dauntless
 • Genshin Impact

Korku ve aksiyon türlerinde olan bu oyunlar oyuncuların en favori seçimleridir. Çok oyunculu oyunların en önemli özelliği farklı bir sosyal platformun oluşarak arkadaşlıklar kurulmasıdır. Oyuncular bu sayede yeni takımlar kurarak sosyal oyun deneyimini yaşayabilmektedir. Playstation4 ile online oyunlar oynamak oldukça güvenlidir. Gerek teknik ağ bağlantısının güçlü olması gerekse oyun alt yapısının kaliteli olması oyuncunun konforunu sağlamaktadır. Son zamanlarda en popüler oyunlar arasında Call of Duty: Warzone ve gizemli konusuyla dikkat çeken Far Cry 5 yer almaktadır.

PlayStation 4 İçin En İyi Online Oyunlar

PlayStation 4 İçin En İyi Online Oyunlar, PS4 En İyi Online Oyunlar
PlayStation 4 İçin En İyi Online Oyunlar (2022)

PS4 için en iyi çevrimiçi oyunları arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bu listedekiler hem inanılmaz eğlenceli hem de bağımlılık yapıyor dikkali olmanız gerekir. İster aksiyon, ister sıradan bir çok oyunculu oyun veya ekip çalışması içeren bir oyun arıyorsanız, PS4‘te bulacaksınız. Herkes için mükemmel olan birkaç oyun var. Aşağıda, tüm beceri seviyeleri için en iyi oyunları listeledik.

PlayStation 4‘te bölünmüş ekran oyunlarının artan popülaritesine rağmen, bazı bölünmüş ekran oyunları hala kendi ilgi odağı olmayı hak ediyor. Burada, PS4‘teki çok ekranlı oyunlar için en iyi seçimlerimizi listeledik. Bu oyunlar şu anda PlayStation Store‘da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu oyunların tümü, harika bir bölünmüş ekran oynanışı sunar ve bu da onları bir koltuk partisi için mükemmel bir seçim haline getirir.

PS4 En İyi Online Oyunlar (2022)

Sackboy: A Big Adventure” da bu listede kendine yer edinmiş bir başka oyun. Çok oyunculu özellikleriyle övünen bir 3D platform oyunudur. Bu, Sony’ninLittle Big Planet” serisiyle en belirgin şekilde ilişkilendirilen maskotu Sackboy’un eğlenceli bir dönüşü. Renkli ortamlara ve sanat ve el sanatları görsel stiline sahiptir.

PS4 En çok oynanan oyunlar

PS4 için mevcut olan bir diğer oyun ise Vigor. Bu oyun, aksiyon ve toplulukla dolu, oynaması ücretsiz bir PS4 oyunudur. Oyuncular savaş sonrası diğer insanlarla oynayabilir ve rakipleriyle kafa kafaya maçlara girebilir. Oyuncular oyunda ilerledikçe, yetenekleri daha gelişmiş ve karmaşık hale gelir.

Oyun, her gün oynayabileceğiniz en iyi çok oyunculu oyun değil, ancak arkadaşlarınızla bir gece geçirmek için harika. Sağlam bir topluluk ve birkaç ikonik katil ile bu oyun arkadaşlarla oynamak eğlencelidir. Çok oyunculu özelliklere sahip PS4 için bir oyun arıyorsanız, bu harika bir seçim sizin için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir