Garena, Free Fire Max Çıkış Tarihini Açıkladı

Garena Free Fire için ne zaman çıkacak sorusu soranlar için “Free Fire Max Lansman Tarihi” başlıklı bir teaser’da Garena, yaklaşan oyunun çıkış tarihinin 28 Eylül 2021 olduğunu açıkladı. Uzun zamandır Garena, Free Fire Max Çıkış Tarihini merak edenler sonunda oyuna erişebilecek. Free Fire Max harika grafiklere ve yeni özelliklere sahip olacak. Free Fire Max’in sorunsuz çalışması için oyuncuların üst düzey bir cihaza sahip olması gerekebilir. Free Fire Max‘in oynanışı, Free Fire ile tamamen aynı olacaktır.

Garena, Free Fire Max Çıkış Tarihini Açıkladı

Tüm Düny’da Free Fire hayranlarını şaşırtan Garena, sonunda Free Fire Max’in çıkış tarihini açıkladı. Hindistan’da Free Fire hayranı olan Battle Royale hayranları, oyunun çıkışını bekliyor. Free Fire Max’in OB30 güncellemesinin aynı zamanda yayınlanmasını beklediklerinden Free Fire oyuncuları devamlı olarak çıkış tarihini araştırmaya başlamıştı. Heyecanla yayınlanmasını bekleyen oyunculara müjdelerimizi vereli ozaman. İşte beklenen tarih belli oldu 28 Eylül 2021 tarihinden sonra Garena, Free Fire Max oyununu aşağıda vereceğimiz link üzerinden ücretsiz olarak indirip sorunsuzca oynayabilirsiniz.

Free fire max çıkış tarihi

Teaser, hayatta kalma maçında kilitli bazı popüler Free Fire karakterlerini içeriyor. Kelly, Hayato, Maxim, Moko vb., fragmanda yer alan karakterlerden bazıları. Oyun çıktığında oyuna girdiğimizde daha fazla değişik ve yeni karakterler de görmemiz mümkün. Free Fire oyuncuları, çıkış tarihi zaten daha önce sızdırıldığı için Garena’dan gelen bu bilgiye fazla şaşırmamış olabilir.

Garena Free Fire MAX Nedir ?

Free Fire MAX, Battle Royale tecrübesini ayrıcalıklı özellikler ile oynamana yarar. Özel Firelink teknolojisi ile donatılmış bu versiyonda, heyecan verici oyun modlarını diğer Free Fire oyuncuları ile tam performans oynayabilirsin. Ultra HD çözünürlük ve nefes kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrinin kapılarını arala. Pusu kur, keskin nişancı tüfeğin ile rakiplerini hakla, ve hayatta kal; Sadece tek bir amaç var: o da hayatta kalan son kişi olmak.

[Hızlı-geçen, derinlemesine oynanış]
50 oyuncu, terk edilmiş bir adaya paraşütle atlar fakat aralarından sadece bir kişi adayı terk edebilir. 10 dakika boyunca, oyuncular teçhizat ve hayatta kalmalarına yardım edecek silahları toplamaya çalışır ve bu uğurda yoluna çıkan tüm rakipleri elemeye çalışır. Saklan, yağmala, savaş ve hayatta kal – yenilenmiş ve geliştirilmiş grafikler ile, oyuncular başlangıçtan sona kadar zengince geliştirilmiş bir Battle Royale tecrübesi yaşar.

[Aynı Oyun, İyileştirilmiş Tecrübe]
Ultra HD çözünürlük, nefes kesn efektler ve gerçekçi animasyonlar ile, Free Fire MAX tecrübesi grafik ayarlarını yükseltir ve mobilde bulabileceğin en iyi hayatta kalma tecrübesini sunar.

[4-kişilik takım, oyun-içi sesli sohbet ile]
4 kişiye kadar bir takım oluştur ve takımınla oyunun başından itibaren kesintisiz sesli sohbet ile iletişimde kal. Takımını zafer yolunda emin adımlarla ilerlet ve hayatta kalan son takım olma şerefine ulaş!

[Firelink Teknolojisi]
Firelink ile beraber, farklı bir yol izlemeden mevcut Free Fire hesabına giriş yapabilir ve Free Fire MAX tecrübesini doruklarına kadar yaşayabilirsin. İlerlemen ve kazandığın eşyalar, iki uygulamada da gerçek zamanlı olarak kayıt altında olur. Tüm oyun modlarını, Free Fire veya Free Fire MAX kullanıcı farkı gözetmeden her oyuncu ile oynayabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir