Free fire Elmas Hediye Kartı Yükleme 2021

Free fire elmas hediye kartı, Free fire oyununda elmas kazanabileceğimizi biliyoruz. Oyun içerisinde yaptığımız görevler ve maçlar sonrasında ödüller ve elmaslar kazanabiliyoruz. Tüm dünyada sunucularında ve bölge bölge olarak Türkiye, Almanya, Hindistan gibi sunucularda da ayrı ayrı geçerliliği olan Elmas hediye kartları vardır. Bu kartları kullanarak oyun içerisinde kullanabileceğimiz 100, 200, 300, 400, 500 ve katları şekilde yüzlerce ücretsiz olarak hediye kartları satın alabilirsiniz. Bu hediye kartlarını para ile de satın alarak kullanabilirsiniz. Hediye kartlarını satışı yapan internet sitelerinden ücretlerini ödeyerek satın alıp arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızın da oyun içerisinde gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Burada alınacak hediye kartları sadece free fire oyunu içerisinde kullanılabilir. Bu kartları oyun içerisinde kullanarak kolayca gelişim sağlayabilirsiniz.

Free fire Elmas Hediye Kazanma

Free fire oyununda Elmas Hediye Kazanabileceğimizi biliyoruz. Bu elmas hediyelerini oyun içerisinde gelişimlerimizi arttırmak için kullanabiliriz. Her oyunda olduğu gibi bu oyun içerisinde de yüzlerce elmas kazabiliriz. Çok basit şekilde kazanacağımız hediye elmasları dilediğimiz gibi kullanabiliriz. Garena tarafından yayınlanan battle royale türünde mobil oyundur. Zamana karşı mücadelede hayatta kalma oyunu olan Free Fire için en ucuz 8 TL gibi küçük bir ücretle elmas alabilirsiniz. Ödemeler satın aldığınız platforma bağlı olarak Kredi Kartı, Master Kart, Visa Kart, Havale gibi farklı seçenekler ile ödeme yapabilirsiniz. Bu seçenek tamamen satın alacağınız internet sitesinin ödeme yöntemlerine bağlıdır. Ücretsiz olarak nasıl satın alabileceğiniz hakkında yakında açıklamamızı okuyabileceksiniz.

Free fire Elmas Hediye Kartı Yükleme Nasıl Yapılır ?

Free fire elmas hediye kartına sahip olduktan sonra bunu nasıl kullanacağımız sorusu gelir. Bu hediye kartını dilerseniz arkadaşlarınıza veya bu oyunu oynayan akrabalarınıza da hediye edebilirsiniz. Nasıl kullanmak istediğiniz tamamen size kalmış. Kendiniz kullanabileceğiniz hediye kartlarını satın aldıktan sonra veya biri size hediye ettiğinde oyunun hediye kart üzerinde bulunan kodu garena promosyon kodu girme ekranından kullanabilirsiniz. Burada kullanırken ek bir ücret ödemezsiniz. Bu hediye kartlarını çekiliş gibi yarışmalar sonucunda da ücretsiz olarak verilen görevleri yaparak da sahip olabilirsiniz.

Free Fire’de Hediye Kartları için Bilmeniz Gereken İpuçları ?

Garena free fire oyununda hediye kartları alabileceğimizi biliyoruz. Bu hediye kartları için bilmemiz gereken ipuçlarını da sizlerle paylaşmamız gerektiğini düşündük. Bu hediye kartları sadece bir kere kullanılmaktadır. Hediye kartlarını temin ettiğiniz platforma göre hediye kartları bazen hesaba tanımlanabilir bazen ise sizlere hediye kartları üzerinde promosyon kodu gibi kod halinde de gelebilir. Bu tamamen hediye kartının çeşidine bağlıdır. Hediye kartları içerisinde ücretsiz olarak elmas, evcil hayvan, karakter veya kostümler çıkabilir. Bu hediye kartına tanımlanan ödüle bağlıdır.

Garena Free Fire’de Nasıl hediye Kartı Gönderilir ?

Free Fire’de arkadaşlarınıza nasıl hediye elmas veya para, kostüm hediye kartı gönderilir? Free Fire’da arkadaşlarınıza elmas veya para, kostüm hediye kartı göndermek için, arkadaş kimliğinizi almanız, ardından hediyeyi temin ederken bu kimliği kullanmanız gerekmektedir. Arkadaş kimliğinizi nasıl alacağınızla ilgili adım adım anlatalım :

Arkadaş kimliği alma adım adım
  1. Uygulamayı açın, arkadaş listenizi açmak için sağ üst köşedeki arkadaş düğmesine dokunun
  2. Oyun Arkadaşları bölümünde, elmas vermek istediğiniz kişiye dokunun.
  3. Adlarına dokunun ve profilini görmek için İncele’yi seçin
  4. Arkadaşınızın Galeri kutusunda isminin altında onun kimliğini göreceksiniz. Kimliklerini almak için yanındaki küçük kopyala düğmesine dokunun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir