Family Island deniz feneri ne işe yarar?

Family Island çiftlik macerası oyununu hepimiz oynayıp telefonumuzdan silmişizdir. Dünyada on binlerce oyuncusu olan çiftlik macerası oyununda kendi hayal gücümüze göre kendi köyümüzü geliştiririz. Çiftlik oyunlarını sevenler için Family İsland APK Hilesi yazımıza bakabilirsiniz. Family Island deniz feneri ne işe yarar sorusunu soran kullanıcılar için açıklama yapmak istedik. Biliyorsunuz ki oyun içerisinde kendi köyümüzde yüzlerce yapıtlar yapabiliyoruz Bu yapıtların hızlı gelişimi için Family İsland Elmas Hilesi yapmamız gerekiyor. Hile yaparak veya ücretlerini ödeyerek aldığımız elmaslarımızı oyun içerisinde gelişimi arttırmak için kullanabilirsiniz.

Family Island deniz feneri ne işe yarar?

Family Island deniz feneri ne işe yarar?

Family Island deniz feneri ne işe yarar sorusunu soran kullanıcılar genelde bir açıklama bulamayabilir. Burada herhangi bir açıklama vs pek fazla bulunmamaktadır. Deniz feneri oyun içerisinde kurgusal olarak yapılmıştır. Ne işe yarar sorusunu soran kullanıcıların dikkatinden dolayı tebrik etmek gerekmektedir. Fakat burada deniz fenerinin bir kullanımı şuanda bulunmamaktadır. İleriki versiyon ve güncellemeler sonrasında belkide deniz fenerini kullanıcılar kullanabilecek veya deniz fenerine bir görev atanabilir.

Whats the use of lighthouse in family island game?

Everyone is wondering what the lighthouse is for in the Family Island – Farm game adventure game. The lighthouse assists the land mark and allows ships and survivors to see your village from the sea. The Lighthouse is a building opened at user level 13. After you finish building the lighthouse, you can go to the hippo island and complete the mission there. You can also visit other islands and get free rubies from gift packages scattered around the islands.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir