Düşük Sistemli Hikayeli Oyunlar Düşük Sistemli Hikayeli Oyunlar

Düşük Sistemli Hikayeli Oyunlar

Özellikle gelişen teknolojiye uyum sağlayamayan cihazlar için düşük sistemli hikayeli oyunlar kurtarıcı bir çözümdür. Aslında düşük seviye oyunlara zamanın en iyi ve en yeni oyunları deniyordu. Ancak teknoloji geliştikçe oyunların içerik ve görüntü kalitesi de gelişti bu nedenle ilk çıkan oyunlar daha düşük sürümlü hale geldi. Oyunlar daha gerçekçi ve geleceğe yönelik içeriklerle tasarlanmaya başlayınca da aslında bir önceki sürümler düşük performansla çalışan ürünler haline gelmeye başladı.

Bilgisayarların depolama alanlarında yer kalmaması veya güncelleme sorunlarından dolayı düşük sistemli oyunlar sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Yeni bilgisayarlara sahip olmayan ve küçük kapasiteli oyunlar oynamak zorunda olan oyuncular için düşük sistemli oyunlar her zaman cankurtaran olmuştur. Düşük sistemli hikayeli oyunlar oyuncuların beklentilerini yeterli derecede karşılayabilecek özelliklere sahip olmaktadır. Strateji, korku, simulator veya yarış türlerinde birçok kategoriye sahip olan hikayeli oyunların düşük sistemli olan türlerini sizler için bir araya getirdik. Düşük sistemli ve hikayeli oyunlar şunlardır;

  • League of Legends
  • Valorant
  • Counter Strike
  • Minecraft
  • Hearthstone
  • Terraria
  • Team Fortress 2

Düşük sistemli oyunlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz oyunlar aslında oyuncuların kendi dünyalarını ve karakterlerini tarzlarını yansıtacak şekilde geliştirebilecekleri türlerdir. Multiplayer oyunlar olarak          bilinen hikayeli ve düşük sistemli oyunlar online şekilde de oynanabilir. Bu sayede daha sosyal bir platform sağlanır ve oyuncuların beklentisi karşılanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir