Brawl Stars Karakter Hilesi

Brawl Stars Karakter Hilesi 2021 , Brawl Stars Tüm Karakterler , Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılıyor? , Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği ,Brawl Stars Sandık Çıkarma Taktiği , Brawl Stars Karakter Çıkarma Hilesi APK; 2016 yılında piyasaya sürülen ve oyun tutkunları tarafından geçer not almayı başaran Brawl Stars oyunu; diğer ülkelerin yanı sıra ülkemizde de yoğun bir ilgi görmektedir.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonlara kolaylıkla indirilebilen Brawl Stars oyununda oyuncuların başarılı olabilmeleri ve rakiplerini geride bırakabilmeleri için mutlaka sağlam ve yetenekli karakterleri canlandırmaları, oyundaki elmasları toplamaları gerekir.

Brawl Stars karakter hilesi, Google Play Store ve App Store aracılığıyla indirilebilen bir oyundur. Brawl Stars oynarken rakipleri geride bırakmak ve başarılı olabilmek adına özel güçlerin kullanılması gerekir. Ancak bu özel güçler ve karakterler için oldukça uzun zaman geçmesi gerekmektedir. Brawl Stars oyuncuları, Brawl Stars karakter hilesi ile bu kadar zaman harcamadan yeni karakterlerin açılımını gerçekleştirebilmekte ve çeşitli özelliklere kavuşabilmektedir.  Bu sayede zaman kaybetmeyen oyuncular aynı zamanda ödül ve elmaslar ile rakiplerinin önüne geçebilmektedir. Peki, Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılır?

Brawl Stars Karakter Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars karakter çıkartma hilesi yapmak için internet üzerinde bu hizmeti veren sitelerden yardım alınabilir. Brawl Stars hilesi gerçekleştirebilmeniz için aktif hale getirilen bu sitelerde sizlere çeşitli kodlar sunar. Bu kodlar aracılığıyla ücretsiz kutu açılımı gerçekleştirebilir ve karakter hilesi yapabilirsiniz. Ancak kodların aktif bir şekilde kullanılabilmesi için sizden çeşitli görevler talep edilmektedir. Bu görevleri yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu görevler arasında herhangi bir apk dosyası indirin vs gibi durumlar cihazınıza ilk önce bir Antivirüs ve VPN programı indirmelisiniz.

Brawl Stars Oyunu Nedir?

Bu oyunda oyuncular, farklı karakter özellikleri sayesinde güçlerini kullanabiliyor ve zorlu koşullarla güçleri sayesinde mücadele edebiliyorlar.

Oyun esnasında oyuncular; karakter özellikleri sayesinde saldırıya geçebiliyor; karakterlerini daha da güçlendirmek için altın, elmas ve diğer hediyelerin yer aldığı kutuları açabiliyorlar.

Yani karakterler ve diğer ödüller; kutuların içinden çıkıyor. Daha çok sayıda ödül ve elmas toplamak isteyen oyuncuların ise bol bol kutu açmaları gerekiyor.

Bir savaş oyunu olsa da kanlı sahneleri içermemesi; bu oyunun milyonlarca kişi tarafından tercih edilir bir oyun olmasını sağlayan en önemli etmenler arasında yer alıyor.

Karakter Hile Türleri

Artık çoğu oyun içerisine eklenen ve mikro ödeme adını verdiğimiz oyun içerisinde bulunan gerçek para ile yapılan satın almalar çoğu oyuncunun para veren kişilerden geri kalması nedeniyle sinir bozucu bir durum oluştu. Bunun üzerine insanlar çeşitli hile arayışlarına girişti. Bu hilelerden en bilineni kutudan karakter çıkmasını sağlayan hileler. Ancak karakter gelişimini ve kostümlerinin açılmasını sağlayan farklı hileler var. Kutu üzerinde bulunan eşyaların çıkmasını sağlamak ya da yıldız gücü aksesuar gibi önemli eklentileri karakterlere otomatik eklemek bu hileler arasında. Bazı arkadaşlar bu saydığım her şeyi kutudan çıkarma hilesini de kullanabiliyor. Bu bahsettiğimiz hileler diğer arkadaşların kutudan güzel bir şey çıksın diye yaptığı totemlerden değil. Ana menüye gir çık yapayım sonra istediğim karakterin menüsüne gir çık yapıp çıkarayım tarzı değil. Direkt olarak kutunun ayarları ile oynuyorlar. Ancak APK seçeneğini de unutmamak lazım.

Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılıyor?

Oyundaki 40’dan fazla karakter kendi arasında belirli bir sıralamayı sahip. Bu sıralamaya göre karakterlerin değerleri, güçleri ve çıkma olasılıkları büyük ölçekte değişiyor. Oyundaki karakterlerin detaylarına “Brawl Stars Karakterleri” adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bazı ender karakterlere ulaşamayan oyuncular karakter hilesi dediğimiz 3. parti uygulamaları ve yöntemlere başvuruyor.

Brawl Stars ve benzeri mobil oyunların hileleri genelde APK uzantısı olarak cihazlara kuruluyor. APK yani Android Application Package dosyaları Android işletim sistemleri için tasarlanan bir aplikasyon kurma uzantısı. Windows’dan örnek verecek olursak .exe dosyaları ile bire bir aynı görevi üstleniyor. Bu dosyalar ile cihazınıza çeşitli uygulamalar ve oyunlar vb. yazılımları yükleyebiliyorsunuz.

Brawl Stars karakter hilesi ücretsiz, Brawl Stars karakter hilesi APK, Brawl Stars karakter hilesi 2020, Brawl Stars karakter hilesi kodu, Brawl Stars karakter hilesi 2023, brawl stars 100,000 elmas hilesi 2020, Brawl Stars karakter çıkarma taktiği Leon, Brawl Stars karakter çıkarma taktiği amber gibi konular oyunun sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. Bu yazımızda konu hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Brawl Stars Karakter Hilesi Ücretsiz

Brawl Stars karakterleri ve isimleri oyuna yeni başlayan kişiler tarafından merak edilirken aynı zamanda aktif olarak oyunu oynayan kişilerce araştırılıyor. Oyunda toplam olarak 44 karakterin olmasının yanında karakterler, seviye seviye kendi içinde ayrılıyor. Karakterlerin hepsinin kendine ait özellikleri bulunuyor. Oyunda diğer oyunculardan daha yetenekli olmak isteyen kişiler Brawl Stars karakter hileleri hakkında bilgi almak istiyor. Yazımızda hile ve kodlarına ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Karakter Hilesi Kodu 2023

Brawl Stars karakter hilesi kodları oyundaki kutularından çıkması sağlanmaktadır. 2023 için geçerli Brawl Stars karakter hilesi kodları:

  • FLP2MVB2HC
  • 43LVON4HA6
  • S3MCDTLV6N
  • C2K2MFNH4
  • 3OCN3HCBA
  • 2OVPRSMXH
  • 5PKDMVN12

Brawl Stars elmas hilesi için Brawl Stars 100,000 Elmas Hilesi 2023 isimli yazımızı inceleyiniz.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Amber

En son oyun güncellemesi ile oyundaki en güçlü karakter de kadroya dahil edildi. Doğrudan satın almak için 700 elmas vermelisiniz. Amber ateşi sever, en büyük tutkusu etrafındakileri ateşe vermek ve ona saldıran düşmanlara sıcak bir karşılama hazırlamaktır.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği Leon

Bedava Brawl Stars elmas kodlarını kullanarak Leon karakterine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ne kadar çok elmas varsa, Leon’un çıkması o kadar olasıdır.

Brawl Stars Elmas Kodu 2023 Brawl Stars 100,000 Elmas almak için tıklayın.

Brawl Stars 100,000 Elmas Hilesi 2023

Brawl Stars 100.000 elmas hilesi 2020 yılında olduğu gibi bu yılda Oyun, yılbaşına 2023 de özel çeşitli oyun içi etkinlikler düzenleyerek daha hızlı jeton kazanmamızı sağlıyor. Brawl Stars 100,000 elmas bedava almak mümkün değildir. Bu kadar sınırsız elmas içeriği çeşitli videolarda görmüş olabilirsiniz. Ama izlediğiniz videolar mod apkdır. Kısacası Supercell sunucularından bağımsız olmaktadır.

Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars karakter çıkarma taktikleri ile nadir bulunan ve güçlü karakterleri kutudan çıkarabilirsiniz. İki farklı taktik ile karakter çıkarma yapılabilir. Bunların ilki 200’den fazla elmas topladıktan sonra 3 düşmanı öldürülmesi, ikinci taktik ise en çok kupa alan 4. karakter ile iki defa kazandıktan sonra mega kutu açmaya çalışılmalıdır.

Brawl Stars Karakter Hilesi 2023 Brawl Stars Tüm Karakterler

Brawl Stars Kupa Çıkarma Taktiği

Brawl Stars kupa çıkarma taktikleri için önce oyunda ilk 5 içinde kalmaya çalışmalı ve oyunda çalılıkların arasında en az 120 saniye saklanıp, çalılıktan çıkılmamalıdır.

Brawl Stars Sandık Çıkarma Taktiği

Eğer Jessy karakterini kullanıyorsanız oyun içerisinde sandık oluşturup aşağıdaki taktiği deneyerek sandık elde edebilirsiniz. Oyunda daha önce kazandığınız Savaş Kutularını açmadan bırakın. Supercell bir etkinliğe ev sahipliği yaptığında bu kutuları açın. Kazandığınız etkinlik bileti ile Jessy karakterini seçin. Boss olana kadar bekleyin. Jessy karakteri olarak 2 dakika 15 dakikadan fazla hayatta kalmaya çalışın.

Lola Bedava Çıkarma Taktiği Var Mı?

Bu karakter son zamanlarda çıkan en iyi dövüşçülerden biri.  Lola karakteri şu sıralar ücretli olarak piyasada oyunculara sunuluyor. Buradaki ücretsiz elmas kodlarını kullanarak Brawl Stars lola ücretsiz olarak elde edilebilir.

Brawl Stars 1. Seviye Karakterleri

Bu seviyedeki karakterlerin diğer seviyedeki karakterlere göre daha az gücü ve yeteneği bulunuyor. Brawl Stars karakterleri ve isimleri:

ShellyDynamikJessie8-bit
BrockColtNitaBo
TickBullEmz

Brawl Stars 2. Seviye Karakterleri

PocoEl Primo
BarleyRosa

Brawl Stars 3. Seviye Karakterleri

PennyCarlJacky
DarlyRico

Brawl Stars 4. Seviye Karakterleri

PiperPamBeaFrank
NaniEdgarBibi

Brawl Stars 5. Seviye Karakterleri

MortisGeneByron
SproutTaraMax

Brawl Stars 6. Seviye Karakterleri

LeonSandyCrow
AmberSpike

Brawl Stars 7. Seviye Karakterleri

SurgeColonel RufssLou
GaleColette

Brawl Stars karakterleri güç, yetenek ve özellikleri bakımında seviyelere göre değişir.

Kaynak

https://www.guncelajans.com/brawl-stars-karakter-hilesi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir