Dream league soccer Para Dream league soccer Para

Dream league soccer Para

Dream League Soccer Para hilesi sayesinde oyunda hile yapabileceğimizi biliyoruz. DLS19 oyununda online olarak veya çevrimdışı oynayabiliriz. Bu sayede oyunda istediğimiz oyuncuları kolaylıkla transferlerini gerçekleştirebiliriz.

Dream League Soccer Para kazanmak için oyunda maç yaparak rakiplerinizi yenmeniz gerekir. Her yendiğiniz ve galibiyet gelen maçlardan para kazanırsınız. Daha sonrasında bu paralar ile iyi oyuncuları takımınıza alarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Dream league soccer Para

Dream league soccer 2023 yani (DLS 23) Sınırsız PARA Hilesi ile oyun içerisinde paranızı sınırsız yapabilirsiniz. Sınırsız para hilesi oyunda dilediğinizce para harcayabilirsiniz demektir. Bu sayede oyun içerisinde ihtiyacınız olan her öğeyi satın alabilirsiniz.

Dream League Soccer için AndroidAPK’sını ücretsiz indirin. Şimdi en iyi futbol takımını bir araya getirin. Bu sayede rakiplerinize inanılmaz rekabete girebilirsiniz. En iyi oyuncuları hemen transfer edin.

Dream league soccer para kazanma

Dream League Soccer 18, First Touch tarafından geliştirilen, Android ve iOS için ücretsiz indirilen futbol oyunudur. İyi grafikler ve oynanış ile uluslararası futbol yıldızlarını işe alma imkanı ile, oyun mobil için türün en iyi seçeneklerinden biri. Takımınızı harika sporcularla zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için ipuçlarına mı ihtiyacınız var? DLS 18’de daha fazla para kazanmak için ipuçlarımızı inceleyin.

  • Dream League Soccer 18 karşılaşmasının sonunda, sizi madeni paralarla ödüllendiren reklamveren videolarını izleyebilirsiniz. Römorklar genellikle otuz saniyeden uzun süre dayanır ve birkaç oyundan sonra tasarruflarınızda çok yardımcı olur. Sadece düğmeye tıklayın ve videonun bitmesini bekleyin.
  • Basitçe kazanan maçlardan çok, Dream 18 Soccer oyuncuları aynı zamanda birçok golü yerine getirebilir. Eğlenceli ve zorlu görevlere ek olarak, görevler oyunda hala iyi para ödülleri garanti eder ve sürekli güncellenir. Listede bir göz atın ve karınızı artırmak ve takımınızı artırmak için işleri yapmayı unutmayın.
  • Dream League Soccer 18’i ilk kez başlattığınızda, 1000 jeton bonus alırsınız, ancak bazı durumlarda bu miktar otomatik olarak teslim edilmez. Ödülünüzü aldığınızdan emin olmak için, ekranın sağ üst köşesindeki jeton simgeli düğmeyi tıklayın. Bu parayla, oyuncu kadrosu için neredeyse iyi bir oyuncu satın alabilirsiniz.

Dream league soccer Nedir?

Dream League Soccer 2023 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000’ü aşkın FIFPRO™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada mücadele et! Bir yandan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir yandan da hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek çok özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden de güzel!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir