WinWing

WinWing konumuzda oyun içerisinde bulunan bütün hileleri ve başarılı olabileceğiniz tüyoları bulabileceksiniz. Yeni yılda ve geçen yılda yani 2019 yılında ve 2020 yılında bulunan oyun tüyoları bu konu başlığı altında bulabilirsiniz.

WinWing konumuzda oyun içerisinde bulunan bütün hileleri ve başarılı olabileceğiniz tüyoları bulabileceksiniz. Yeni yılda ve geçen yılda yani 2019 yılında ve 2020 yılında bulunan oyun tüyoları bu konu başlığı altında bulabilirsiniz.

WinWing Oyunu yeni yılda 2020 Yılında oyun severlerin huzuruna sunulacağı gözüküyor. Oyuna şuanda oyuncu ön kayıtları yapılmaktadır.

WinWing oyunu Hong Kong Eyaletinde geliştirilmektedir. Oyun Geliştiricileri şuanda oyun için çalışmalar yapıyor. Oyuncularına daha fazla hitab edebilmek, oyun sevenleri için oyunun altyapısında düzenlemeler ve yeni grefikler üretmeye çalışıyor.

WinWing Oyunu Ne Zaman Çıkar

2020 yılında oyunun testleri tamamlanmış olup çıkması beklenmektedir. Oyun çıkar çıkmaz incelemeleri moderatörlerimiz tarafından sağlanıp sizlere güncel olarak hilelerini ve güncellemelerini paylaşmaya devam edeceğiz. WinWing tüyoları için konumuzu takip etmeyi unutmayın. Şuanda uygulama yayınlanmadığından hiçbir tecrübe yoktur. Oyun yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlere oyun içerisindeki zorlukları ve kolaylıkları paylaşacağız.  Ön Kayıt Yap  :  Ön Kayıt için tıklayınız. WinWing oyunun içinden Bilgiler : Zaman ilerledikçe, insanlar zorlu ortamlarda yaşamlarını sürdürmek için onları güçlendiren gerekli teknolojilere hakim olmaya başladılar. Giderek daha fazla gezegen geliştiriliyor ve bir dizi yalıtılmış gezegen de dahil olmak üzere yaşanabilir hale geldi. Bu gezegenlerde yaşayan sakinler, yabancıların sonsuz tacizine maruz kalıyorlar ve Güvenlik Konseyi, anavatanlarını korumak için size güveniyor! İstilacıları durdurmak için büyük becerileriniz ve kapsamlı deneyiminizle galaktik filoya liderlik edin.

WinWing çığır açan geleneksel Raiden-Like arcade oyununu bir araya getirdi.
Danmaku türü içinde size çok oyunculu bir rekabet modu sunuyor.
Daha önce hiç sahip olmadığınız farklı bir deneyim.
Tasarımsal olarak güncel ve okadarda günümüze uyarlanmış teknoloji.
Oyun içerinde hiçbiryerde bulamayacağınız tüyolar.
WinWing Oyun Özellikleri :
-İnsan Mermileriyle Yüzlerce Müthiş Uzay Gemisi sizi doğrudan Mermi Cehennemine getiriyor.

Sizi heyecanlandıran bağımlılık yaratan bir atmosfer yaratan çarpıcı görseller ve ödüllü ses efektleri.

– Esnek gerçek zamanlı PVP savaşlarında tam olarak kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş UI tasarımları!

-Seçmek için sayısız yükseltmeleri, çevik el sanatları büyük kruvazör haline oluşturmak mümkün olacak!

Oyunda Silahını ve uçağını al Ülkeni Koru! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir