Vodafone Seviyorum İnterneti Vodafone Seviyorum İnterneti

Vodafone Seviyorum İnterneti

Vodafone Seviyorum İnterneti, Vodafone’un 2023 yılında başlattığı bir kampanyadır. Kampanya kapsamında, Vodafone kullanıcıları, internet kullanım alışkanlıklarına göre kişiselleştirilmiş hediyeler kazanabilirler.

Kampanyaya katılmak için, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone Seviyorum İnterneti anketini doldurmanız gerekir. Anket, internet kullanım alışkanlıklarınızın yanı sıra, ilgi alanlarınız ve tercihleriniz hakkında sorular içerir.

Anketi doldurduktan sonra, Vodafone sizin için kişiselleştirilmiş bir hediye paketi hazırlar. Hediye paketi, internet paketi, indirim kuponu veya hediye kartı gibi çeşitli ürünler içerebilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2023

Vodafone Seviyorum İnterneti, Vodafone opetarörünün Vodafone, “Seviyorum İnterneti” adını verdiği dijital platformuyla, kullanıcılara internet kişiliklerini öğrenme fırsatının yanı sıra ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre dijitalleşebilmeleri için gerekli önerileri sunuyor. Vodafone, yeni platformuyla, kullanıcıların hızla gelişen dijital dünyaya uyum sağlamalarını kolaylaştırmak adına testler yayınlıyor. Bu testlere katılım sağlayan kullanıcılara çeşitli ödüller veriyor.

Vodafone testi 2 bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde, kullanıcılar internet kullanım alışkanlıklarına yönelik sorulara yanıt veriyor. İlk 4 sorunun sonunda akıllı bir algoritma yardımıyla interneti ne kadar sevdiklerini ve internet kişiliklerini hesaplıyorlar. İkinci bölümde ise 14 soruluk set arasından internet kişiliklerine (persona’larına) göre seçilen soruları yanıtlayıp interneti kullanma skorlarını hesaplıyorlar.

Büyük Ödül (5 yıllık internet hediye)

www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden ya da “Vodafone Yanımda” uygulamasından erişilebilen “Seviyorum İnterneti” platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet, bir kişiye de çekilişle “5 yıllık internet” hediye ediliyor.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi 2023 ile Hediye İnternet Kazan

Vodafone seviyorum internet testi 3 GB hediye internet nasıl alınır, Vodafone Seviyorum testi ile ömür boyu internet kazanma şansını yakala. Vodafone resmi sitesi üzerinden yapacağınız “Seviyorum İnterneti” testi ile 3 GB bedava internet alabilirsiniz. Vodafone abonelerin davranışlarını ölçmeye çalıştığı bu testi bitiren herkese 3 GB bedava internet verilmektedir. Vodafone seviyorum testine başlayabilirsiniz.

Teste gitmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Bedava İnternet Anketine Nasıl Katılırım?

İlk olarak internet tarayıcısı üzerinden Vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresine giriniz

 • Ardından testi başlatarak size gelen soruları cevaplayınız.
 • Sorular cevaplandıktan sonra sizden istedikleri bilgileri giriniz.
 • Tüm bu işlem adımları tamamlandıktan sonra Vodafone bedava internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Seviyorum İnterneti Anketi Kampana Koşulları

 • Kampanyadan Vodafone hat sahipleri yararlanabilir.
 • Yurt içi kullanımda tek geçerlidir. Kıbrıs yurt dışı sayılmaktadır.
 • Kullanmadığınız internet bir sonraki aya devir etmez.

Bedava internet kazanmak için oluşturulmuş bir test olan seviyoruminterneti testi soruları oldukça kolaydır ve cevapları ise öznelidir. Yani işaretlediğiniz soruların doğru cevap ya da yanlış cevap olma ihtimali yoktur. Yine de soruları merak edenler için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

 • İnternet ile aran nasıl?
 • Gün içerisinde internet kullanımın ne sıklıkta?
 • İnternet kullanımı ile ilgili sana en çok uyan 2 şıkkı seçebilir misin?
 • İnternet kişiliğini öğrenmek ister misin

Vodafone Seviyorum İnterneti Nasıl Çalışır?

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası, aşağıdaki adımlarla çalışır:

 1. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone Seviyorum İnterneti anketini doldurun.
 2. Anketi doldurduktan sonra, Vodafone sizin için kişiselleştirilmiş bir hediye paketi hazırlar.
 3. Hediye paketinizi, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kontrol edin.
 4. Hediyenizi, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak alın.

Vodafone Seviyorum İnterneti’nin Faydaları

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasının faydaları şunlardır:

 • Kişiselleştirilmiş hediyeler: Vodafone, sizin için kişiselleştirilmiş hediyeler hazırlar. Bu sayede, sizin için en değerli hediyeleri kazanabilirsiniz.
 • Ücretsiz hediyeler: Vodafone, Seviyorum İnterneti kampanyası kapsamında ücretsiz hediyeler de vermektedir.
 • Daha fazla internet: Vodafone, Seviyorum İnterneti kampanyası kapsamında internet paketi hediyeleri de vermektedir. Bu sayede, internet paketinizin miktarını artırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir