Stick War Hile – Stick War Legacy APK Hileli (2021)

Stick War : Legacy Mod : Max Games Studios tarafından geliştirilen, Tüm zamanların en popüler mobile oyunu 54130 cihazda indirilmiş %100 çalışan. MOD , Sınırsız Elmas Taş ve Sınırsız paralı olarak sizlerle. Sizlerden gelen istekler üzerine savaş, taktik ve savunma oyunlarını sevenler için harika bir oyundur. Stick War APK Hileli olarak sizlerle özel mod yayınlayacağız. Hepimizin bildiği gibi apk dosyaları ile oyunların içerisinde yapılan apk elmas ve para hileleri ile oyun içerisindeki paralarımız ve elmaslarımız sınırsız olmaktadır.

Çok fazla elmasınız olası demek oyun içerisinde çok fazla zengin olmanız da demektir. Stick War güncel sürümünü sizler ile paylaşacağım. Güncel sürüm 2021 yılı içerisinde geliştirilmiş en güncel versiyonudur. En gücel versiyonu içerisinde tüm güncellemeleri içermektedir ve tüm MOD çalışmaktadır. Burada mücevher/ paraya sahip olacağınız son sürümünü bulabileceksiniz. İster Android isterseniz de İOS cihazlarınıza Free olarak ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Stick War Hile – Stick War Legacy APK Para Hileli

Stick War oyununda maddi sıkıntılar çekmemeniz için APK Para Hileli olarak sizlerle paylaşıyoruz. APK hileli olarak sunulan Stick War Legacy APK Para Hileli olarak aratarak bizi bulabilirsiniz.

Stick War Nedir?

Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri artık mobile geldi!

En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çöp adam oyunlarından biri olan Çöp Adam Savaşları oyununu oynayın. Ordunuzu dizilişler halinde kontrol edebilir veya her birimi oynayabilirsiniz; her çöp adam üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Birimler inşa edin; altın çıkarın; Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Büyücü ve hatta Dev’i oynamayı öğrenin. Düşmanın anıtını yok edin ve tüm Bölgeleri ele geçirin!

Yeni Özellikler:
● Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler kullanıma açılır! – Düzeni korumak kolay olmayacak.
● Birçok ödül içeren Destan tarzı harita
● Normal, Zor ve İmkansız olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın!
● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor: Güneş batmadan önce kazan, Üçlü barikatlı altın, Ölümüne Savaş, Anıta Doğru, Mini Bosslar ve çok daha fazlası!
● Oklar artık tüm birimlere saplanıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları geldi.
● İyileştirilmiş birim dizilişleri ve Amansız Okçuların yay nişangahı.

Ana Özellikler:
● Klasik Sefer – Nizam İmparatorluğunun Doğuşu. Şimdi 6 bonus seviye ile.
● Sonsuz Ölüm zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabileceksin?
● Turnuva modu! “Inamorta Tacı” ödülünü kazanmak için düzinelerce Yapay Zeka yarışmacıya karşı savaş!
● Artık tüm karakterler için görünümler var! Her biri özel benzersiz avantaja sahip, güçlü silahların ve zırhların kilidini açın!

Inamorta adlı bir dünyadasın, etrafın kendilerini kavimlerinin teknolojisini geliştirmeye adamış ve hakimiyet için savaşan vahşi kavimlerce kuşatılmış. Her kavim, savunma ve saldırı için kendi benzersiz tarzını geliştirmiş. Eşsiz ustalıklarına tapacak kadar gurur duyuyorlar, silahlarını dine çevirmişler. Her kavim kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerinin ilahi müdahale olarak isimlendirdiği yöntemle… yani SAVAŞ yoluyla inançlarını diğer kavimlere kabul ettirmeye adanmışlar.

Diğer kavimler “Amansız Okçular”, “Kılıç Ustaları”, “Ölüm Büyücüleri” ve “Keskin Mızraklılar” olarak biliniyor.

Sen “Nizam” denen kavmin liderisin; yolunuz barış ve bilgi yolu; halkın diğerleri gibi silahlarına tapmıyor. Bu sizi çevredeki kavimler için bir hedef yapıyor. Kazanmanın tek yolu ilk saldıran olmak ve seferler boyunca her kavmin teknolojilerini ele geçirmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir