Postegro kaldırıldı mı Postegro kaldırıldı mı

Postegro kaldırıldı mı

Postegro Kaldırıldı mı? Postegro Neden Açılmıyor? – Postegro kaldırıldı mı İnstagram gizli hesaba bakmak için kullanılan Postegro uygulaması ve Benzeri Uygulamalar , Yerine gelen uygulamalar hakkında merak edilen  soruları ve cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Postegro Lili Uygulaması Nedir?

Postegro web ve Postegro Lili gibi benzeri uygulamalar, Instagram hesabınız ile giriş yapılarak çalışan uygulamadır. Bu ve benzer uygulamalar İnstagram gizli profilleri görme ve instagram gizli profilleri bakmanızı sağlar. İnstagram gizli profilleri bu uygulama sayesinde kolayca analiz edebilirsiniz. İnstagram hesabınız ile giriş yaptığınız bu uygulama sayesinde sanki hesap gizli değilmişcesine hesabın bütün bilgilerini görebilirsiniz. Bu uygulama gizli verileri gösterdiğinden dolayı kişilerin gizliliğini ihlal ettiği için App Store’dan ve Google Play’den kaldırıldı.

Postegro Lili Kaldırıldı mı?

13 Haziran 2020’de Postegro uygulaması bir dizi başvuru merkezinden kaldırıldı. Uygulamanın resmi sitesi artık mevcut olmasa da internette farklı eklentiler dolaşmaya devam ediyor. Gönderi henüz onaylanmadı, ancak uygulama cezalandırılmış veya bakımda olabilir.

Postegro uygulaması, özel Instagram profillerini görüntülemenin ücretsiz bir yoludur. Kullanıcıların, kullanıcılar tarafından silinen profilleri aramasını sağlayan bir arama işlevi vardır. Ancak, uygulama meşru bir indirme değildir ve kötü amaçlı yazılımlar tarafından kullanılabilir. Ayrıca, uygulamayı indirmek ücretsizdir, bu da onu potansiyel olarak tehlikeli bir uygulama haline getirir. Bu nedenle, kullanıcılar Postegro uygulamasını yalnızca saygın bir kaynaktan indirmelidir.

Diğer bir risk, kötü amaçlı APK dosyalarının cihazınızın güvenliğini tehlikeye atabilmesidir. İzinleri değiştirme yetenekleri nedeniyle, kötü amaçlı APK dosyaları kişisel bilgilerinizi çalabilir. Bu, yanlışlıkla bir APK dosyası içeren bir uygulama yüklerseniz olabilir. Ancak, Postegro uygulamasının APK dosyasını harici bir kaynaktan indirerek bu riski aşmanın yolları vardır.

Postegro, Instagram profillerinde gizlenmiş fotoğrafları ve videoları görmenizi sağlayan ücretsiz bir Instagram profil görüntüleyicisidir. Uygulama kayıt gerektirmez ve fotoğrafları tam HD olarak görüntülemenizi sağlar. Bu uygulama aynı zamanda fotoğrafları ve videoları galerinize kaydetmenizi sağlar. Bu uygulama, tanımadığınız kişilerin profil fotoğraflarını görüntülemenin harika bir yoludur.

Postegro’nun bir diğer harika özelliği de özel Instagram profillerini takip etmeden arama yapabilmenizdir. Uygulamanın arama çubuğunu kullanarak sizi takip eden kullanıcıları da arayabilirsiniz. Birinin fotoğraflarınızı veya videolarınızı görüntülediğinden endişeleniyorsanız, Postegro bunları kimin izlediğini size gösterebilir. Uygulama ayrıca kullanıcı adına göre arama yapmanızı ve koleksiyonunuza görsel eklemenizi sağlayan bir özelliğe sahiptir.

Uygulama, Android kullanıcıları için ücretsizdir. Instagram fotoğraflarını ve videolarını kaydetmenize, kullanıcı etkinliğini izlemenize ve hesabınızı tek bir yerden izlemenize olanak tanır. Kullanımı kolay bir ara yüze ve özelleştirilebilir ayarlara sahiptir. Uygulamayı dünya çapında binlerce kullanıcı kullanıyor ve çevrimiçi olarak on binin üzerinde olumlu yorum var.

Instagram profillerini daha çekici hale getirmek isteyenler için bir dizi başka seçenek de var. Örneğin, Postegro Lili uygulaması, profilinize tam HD olarak ad vermenizi sağlar. Uygulama, Android kullanıcıları için ücretsizdir ve profilinizi güncellemenize gerek kalmadan Instagram profil adınızı değiştirmenize olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir