Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir Konuşanlar tüm bölümleri bedava izlemenin en iyi yolu ve Exxen ücretsiz izlemeyi keşfetmektir. Program oldukça eğlenceli geçmektedir. Ancak ücretli olarak Exxen adlı dijital platformda izlenebilmektedir. Birçok kişi konuşanlar programının 2023 yılında hala ücretsiz nasıl izlenir soruyor. Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir 2023 merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Youtube üzerinde bedava izlenirken, Exxen uygulamasına geçmesiyle birlikte Konuşanlar artık ücretli hale geldi. Artık istenildiği zaman tüm bölümlerini ücretsiz izlemek mümkün olmuyor. Acun ılıcalı’nın girişimi olan Exxen uygulamasına katılan Konuşanlar programını izlemek artık ücretli olduğu için belirli paket alan kullanıcılar programı izleyebilir. Peki Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir? Para vermeden konuşanlar tüm bölümlerini izlemek mümkün mü? 

Konuşanlar ücretsiz (2023)

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir

Konuşanlar programı, birçok farklı platformda yer alan bir tür web semineridir. Bu programlar, önde gelen uzmanlar veya uzmanlardan oluşan bir konuşmacı kadrosu tarafından sunulur ve genellikle bir konuya odaklanır. Konuşmacılar, web semineri boyunca birçok farklı konuyu ele alırlar ve katılımcıların sorularını yanıtlar.

Konuşanlar programları, özellikle internette öğrenmeye yönelik birçok farklı sektörde yaygın olarak kullanılır. Örneğin, işletme, teknoloji, sağlık ve eğitim gibi alanlarda uzmanlar tarafından sunulan konuşmaları izleyebilirsiniz.

Bu programlar, genellikle ücretsiz olarak izlenir. Önceden kaydedilmiş birçok konuşma, birçok farklı platformda yer alır. Örneğin, YouTube, LinkedIn, Vimeo gibi video paylaşım sitelerinde, podcast uygulamalarında veya konuşmacıların kendi web sitelerinde bulabilirsiniz. Çevrimiçi eğitim platformları tarafından sunulan önceden kaydedilmiş konuşmaları izleyebilirsiniz.

Bazı konuşmalar gerçek zamanlı olarak yapılır ve bu durumda, katılımcıların kaydını izleme fırsatı sunulur. Bu tür konuşmalar için, önceden kayıt yaptırmanız veya kayıt yapılan bir linki takip etmeniz gerekir.

Konuşanlar programları, çok yararlı olabilir ve birçok farklı konuda uzman olan birçok farklı kişiye erişmenizi sağlar. Konular hakkında daha fazla bilgi edinmenizi ve öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle, ücretsiz konuşmaları izlemek için birçok fırsat olduğunu ve birçok farklı alanda öğrenmeniz için çok sayıda kaynak olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir