Genshin Impact için Prime kodları Genshin Impact için Prime kodları

Genshin Impact için Prime Kodları

Prime Gem kodları, Genshin Impact hesabınız için Primo-Gems almanın en iyi yoludur. Bu kodların bazıları diğerlerinden daha uzun süre kullanılabilir ve bazıları zaten diğer Genshin Impact oyuncuları tarafından kullanılmış olabilir. Genshin etki hesabınız için Primo Gems almak üzere kullanmaya başlamadan önce her birinin ayrıntılarını okumak en iyisidir. Kullanılan kodları yorumlar kısmında belirtirseniz en kısa zamanda güncelleme sağlayabiliriz.

Genshin Impact oyununda Primo Gems’i özel bir kodla elde edebilirsiniz. Bazı kodlar yalnızca sınırlı bir süre için çalışır, diğerleri ise daha uzun bir süre için kullanılabilir. Bu nedenle, hangi kodların sizin için işe yarayacağını bilmek önemlidir. İşte oyunda bulunan bazı kodlar.

Bu kodlar Mihoyo tarafından üretilir ve Primo-Gemme ve Moras gibi kaynaklar kazanmanızı sağlar. Bunlar benzersizdir ve oyunda sınırlı bir süre içinde kullanılmalıdır. Macera seviyenize bağlı olarak, bu kodlardan birden fazlasını kullanabilirsiniz.

Bu kodları alabilmek için 10. sıra macerayı tamamlamanız ve tüm yan görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca deneyim toplamanız ve başka bir hesapla oturum açmanız gerekir.

Darbe Primo Mücevher Genshin Kodları

Genshin Impact, harika yeni özelliklere sahip yeni bir sürüm yayınladı. Artık karakterinizi yükseltmek ve daha fazla altın elde etmek için kullanılabilecek Primo Gem, Moras ve Karakter Dersleri kodlarına sahip. Ayrıca özel karakterlerin ve kahraman derslerinin kilidini açabilir ve maceracıdan tavsiye alabilirsiniz. Kodlar PC, PS4 ve Xbox One’da mevcuttur.

Ayrıca 4 günlük görev, her ay 60 primo mücevher ve diğer kaynakları bulacaksınız. Ancak bu kaynakları kullanmak için bu kodları nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Bu kodları nasıl alacağınızı bilmiyorsanız, daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Genshin Impact kodları her zaman resmi web sitesinde bulunmaz ve yalnızca kısa bir süre için geçerlidir. Bu nedenle, kullanmak istediğiniz kodların tarihlerini kontrol ettiğinizden emin olmanız önemlidir. Bir süredir birçok kod mevcuttur, ancak bazıları zaten kullanımdadır ve artık çalışmayabilir.

Genshin Darbe Primo Taşları

Genshin Etki Kodları, ücretsiz oyun içi bonuslar almanın bir yoludur. Önce değerli taşlar ve moraların yanı sıra karakterler, kahraman dersleri ve maceracı ipuçları elde etmek için kullanılabilirler. Kodlar tüm platformlar için mevcuttur ve oyunun resmi web sitesinden edinilebilir.

Bu kodları alabilmek için macera seviyenizin yüksek olması ve doğru e-posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. En az seviye 10 olan bir Genshin Impact hesabınız olmalıdır. Kodu aldıktan sonra, ücretsiz kaynaklarınızı talep edebilir veya istediğiniz eşyaları satın almak için kullanabilirsiniz. Bu kodların süresi 10 gün içinde dolar, bu nedenle hızlı hareket etmek önemlidir!

Genshin Impact’ten ücretsiz primo mücevherleri almak için, bunları kullanmak için aşağıdaki kodu kullanmanız gerekir. Bazı kodlar daha uzun süre kullanılabilirken, diğerleri zaten kullanılmış.

Yorum Agor des Primo Gem Genshin Etkisi

Genshin Impact oyununuzdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, çok sayıda Primo Mücevheri nasıl alacağınızı bilmeniz gerekir. Bu taşlar oyun içi çağrılar için gereklidir ve çeşitli şekillerde elde edilebilir. Bunları oyun mağazasından veya gacha’dan alabilirsiniz, ancak root veya jailbreak kullanmadığınızdan emin olmalısınız. Neyse ki, Primo Mücevherleri toplamanın ve onları kolayca toplamanın yolları var.

Genshin Impact’te ücretsiz primo mücevherleri almanın bir yolu, kodları almak ve bunları genellikle bir ödeme duvarının arkasındaki içeriğin kilidini açmak için kullanmaktır. Bu şekilde indirilebilir karakterlerin ve kozmetiklerin kilidini açabilir ve sınırsız kaynağa erişebilirsiniz. Ayrıca, başka türlü elde edemeyeceğiniz karakterler de dahil olmak üzere çok çeşitli karakterlerin kilidini açabileceksiniz.

Genshin Impact ayrıca Primogems kiralamanıza da izin verir. Bu mücevherleri çeşitli şekillerde elde edebilirsiniz ve bazıları ücretsizdir ve yalnızca belirli etkinlikler veya güncellemeler sırasında kullanılabilir. Hesabınızın AR10 veya üstü olduğundan emin olun.

Genshin Impact Sınırsız Para

Çoğumuz gibiyseniz, muhtemelen büyük bir banka hesabınız yok ve sürekli sevdiğiniz oyunlarda sınırsız para kazanmanın yollarını arıyorsunuz. İyi haber şu ki, yapılabilir. İşin püf noktası, ücretsiz olan ve tek bir kuruş harcamadan oyun oynamanıza izin veren Lucky Patcher adlı bir uygulamayı kullanmaktır.

The Sims, birkaç yıldır piyasada olan popüler bir sosyal simülasyon oyunudur, ancak popülaritesi artmaya devam etmektedir. Bu oyun saatlerce oynamayı gerektirir ve karakterlerinizin yaşam tarzlarını tamamen kişiselleştirmek için önemli miktarda para gerektirir. Adanmış bir oyuncu değilseniz, oyun mağazasında tek bir kuruş ödemeden sınırsız para kazanmanızı sağlayan bir hack de kullanabilirsiniz.

Sınırsız paraya sahip olmak zor değil. İlk adım oyun için uygulamayı indirmektir.Bu uygulama Google Play’den indirilebilir. Bunu Başlangıç/Ev uygulamaları bölümünde bulmalısın. Daha sonra sınırsız para kazanmak istediğiniz yılı girmeniz gerekecektir.

Genshin etkisinde ücretsiz primo mücevher kodları almanın bir yolunu arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Burada kodlar, son kullanma tarihleri ​​ve hatta nasıl kullanılacağı hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ücretsiz öğeler için kodlar da var!

Primo-Gems ve Moraları Genshin’s Impact Code ile elde edebilirsiniz. Bu kodlar ayrıca oyun için karakterler, kahraman dersleri ve maceracı ipuçları almak için de kullanışlıdır.Bu kodlar hem Games PC hem de Xbox One sürümleri için mevcuttur ve bunların bir listesini oyunların resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Genshin Darbe Kodunu kullanmadan önce 10. Macerayı tamamlamış olmalısınız. Bu, tüm ana ve yan görevleri tamamlamış ve deneyim kazanmış olmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca oyunda ikinci bir hesabınızın olması gerekir.

Genshin Impact’te ücretsiz primo mücevher almanın birçok yolu vardır. Prime Gems, oyun içinde Reçine ve Summons satın almak için kullanılan para birimleridir.Bu kodların bazıları belirli bir süre sonra geçerliliğini yitirecek, bazıları ise daha uzun süre kullanılabilir olacaktır. Bu kodlar, oyunu oynamak için ücretsiz ödüller kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu kodları almak için oyunun resmi web sitesine gitmeniz ve Code DeChange bölümünü ziyaret etmeniz gerekecek. Bir kez orada, kodu uygun kutuya girin. Karakterinizi ve sunucu adınızı eklediğinizden emin olun. Ardından, Tamam’a tıklayın.Artık oyun içi hesap takas sayfanıza erişiminiz olmalıdır.

Genshin Etki Kodlarını oyunların sosyal medyasındaki bir canlı yayından da alabilirsiniz. Kodlar size bir dizi primo mücevher ve beş maceracı ipucu sağlayacaktır. Bu kodlar yalnızca en az 10. seviyeye sahip oyuncular tarafından kullanılabilir.

Primo Kodu Mücevherleri Genshin Etkisi

Oyun deneyimini geliştirmek için Genshin Impact geliştiricileri yeni bir kod yayınladı. Kod size, başta Primo-Gems ve Moras olmak üzere bir dizi oyun içi bonus eşya verir. Genshin Impact, Kore’den bir oyun şirketi olan Mihoyo tarafından geliştirilen bir dövüş oyunudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir