Dünyanın en iyi pubg mobile oyuncusu Dünyanın en iyi pubg mobile oyuncusu

Dünyanın en iyi pubg mobile oyuncusu

Dünyanın en iyi pubg mobile oyuncusu, bu oyun şu anda dünyanın en popüler mobil oyunlarından biridir ve 2023 yılında dünyanın en iyi on PUBG Mobile oyuncularını sizler için derledik.

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2023 PUBG Mobile, ortaya çıkışından bu zamana kadar oldukça geniş hayran kitlesi kazanmış önemli bir oyundur. Bu oyunda en iyi olmak için savaş alanına atlayan milyonlarca oyuncu var. Bu milyonlarca oyuncu arasından size şu anda Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2023 listesini hazırladık. Onları idolünüz yapmak ve onlardan önemli taktikler öğrenmek istiyorsanız, bu yazıyı okumak sizin için faydalı olacaktır.

Hazırladığımız bu en iyiler listesindeki sıralama, oyuncu istatistikleri, geçmiş turnuvalar, genel istatistikler ve beceri setleri dikkate alarak hazırlanmıştır.

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2023

PUBG Mobile bir şans, beceri ve strateji oyunudur. Üçüne birden sahip olan bir kişinin, savaş meydanında sürekli galibiyet almaması için hiçbir sebep yoktur. PUBG Mobile milyonlarca günlük oyuncuya ev sahipliği yapar. Dünya genelinde her oyuncu oyunda farklı tecrübe ve beceri seviyesine sahiptir. Tüm bu oyuncular arasında, oyunda en iyi olarak ilan edilecek bir seviyeye kadar ustalaşmış bazı oyuncular var. Aşağıda sizi onlarla tanıştıracağız.

Dünyanın En iyi PUBG Mobile Oyuncuları 2023 XQF Paraboy kullanıcı adına sahip Zhu Bocheng, PUBG Mobile rekabetçi arenasında çeşitli çatışma senaryolarının en tecrübeli ve yetenekli uygulayıcılarından biridir. Şu anda X-Quest F takımında oynayan Çinli bir oyuncudur. Paraboy’un yurt içi ve yurt dışı turnuvalardaki hakimiyeti, oynadığı hemen hemen her turnuvanın MVP’si olmasıyla anlaşılabilir. Kazandığı bazı büyük MVP’ler şunlardır; 42 öldürme ile PMCO Global Finalleri’nde (Spring Split) MVP olarak yer aldı ve PEC’de en iyi 2. en iyi skor alan unvanına sahip oldu.

Paraboy daha önce başparmakla oynayan bir PUBG Mobile oyuncusuydu ama şimdi 4 parmaklı olan pençe düzenine geçmiştir. Her zaman tam Jiroskop hakimiyetine sahip bir oyuncu olmuştur. Dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncusunun kim olduğunu kime sorduğunuz önemli değil, Paraboy’un bahsi mutlaka geçecektir.

2023 Yılının En İyi 10 PUBG Mobil Oyuncusu


  • Lutz

Futbolist’i temsil eden bir bir oyuncu. Futbolist agresif oynayışıyla tanınır. PMWL West 2020’yi kazandılar ve PMGC Lig 2020’de 7. sırada yer aldılar.

  • Sylass ve Rayz

Sylass ve Rayz hem Türkiye’den hem de şu anda Klas Digital Athletics’i temsil ediyorlar. Aynı şekilde ofansif güçleriyle bilinirler. Klas Digital Athletics, EMEA League Finallerinde ikinci, yakın zamanda sonuçlanan PMGC Lig 2020’de beşinci oldu.

  • Luxxy

Made Bagus “Luxxy” Prabaswara, dünyanın en iyi keskin nişancı oyuncularından biridir ve Endonezya’lıdır. PMWL East, Bigetron RA yani kazanan takımı temsil ediyor. Oyunda 142 kişiyi öldürerek PMWL East’te en iyi oyuncular arasında yer aldı.

  • Zuxxy

Made Bagas “Zuxxy” Pramudita, Bigetron RA’nın oyun içi lideridir. Luxxy’nin büyük ikiz kardeşi ve yakın zamanda Esports Awards tarafından verilen “Yılın Esports Mobil Oyuncusu” ödülünü kazandı. Olağanüstü oyun içi rotasyon becerileri ile tanınırken, PMCO Sonbahar 2019’da MVP ödülünü aldı.

  • Paraboy

Dünyanın en ünlü PUBG Mobile oyuncularından biri olan Paraboy, Nova XQF’den oynayan Çinli bir oyuncu. Kısa süre önce tamamlanan PEC 2020’de MVP ödülünü aldı. Takımı Nova XQF, bu yıl PEL Sezon 2’yi ve PEC 2020’yi kazandı.

  • Gonzo

Kazakistan’dan gelen Nursultan “Gonzo” Nartbayev, geçtiğimiz günlerde sonuçlandırılan PMGC’de dördüncü sırada yer alan Konina Power’ın takım kaptanı. Ayrıca PMGC’de turnuvadaki herhangi bir oyuncu için en yüksek olan yüzde 25 kafadan vuruş oranıyla Headshot Master ödülünü kazandı.

  • Earnny

Wachirawit “Earnny” Ramangkool, RRQ Athena’dan PUBG Mobile oyuncusu olarak oynuyor. PMGC 2020’nin en iyi skorerlerinden biriydi. Ekibi RRQ Athena, PMWL East ve PMGC Lig Aşaması’nda üçüncülük elde etti.

  • 33Svan

33Svan, Çinli bir PUBG Mobile profesyoneli ve Four Angry Men’de oynuyor. PMGC’nin lig aşamasında MVP unvanını aldı. Four Angry Men 33Svan, PMGC’de Damage Master ve Last Man Standing ünvanlarını da aldı.

  • Ryzen

Bigetron RA’dan ilk on listedeki üçüncü oyuncu Muhammad “Ryzen” Albi, takım için hücum oyuncusu olarak oynuyor. PMGC 2020’de El Bombası Ustası ünvanını aldı. Aynı zamanda hem PMWL East hem de PMGC 2020’nin en iyi skorerleri listesinde yer aldı.

  • Suk

PUBG Mobile ekibi Four Angry Men’den Suk, PMGC 2020’de 149 öldürme ile tablonun zirvesinde yer aldı. Ayrıca Lig Terminatör ünvanı ile ödüllendirildi. Four Angry Men, iki şampiyonluk galibiyeti (PMGC Lig Etabı, PEL S3) ile muhteşem bir yıl geçirdi. Aynı zamanda PEL 3. Sezon Büyük Finallerinin MVP’siydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir