Dream League Soccer 2019 Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019, Dream League Soccer oyununun 2019 versiyonu diğer adıyla DLS 2019 rehberine hoşgeldiniz. Harika bir futbol simülasyonu oyunu arıyorsanız doğru yere geldiniz. Dream League Soccer 2019, yeni bir takım veri sistemi ve tüm favori oyuncularınızla geri döndü. Yeni oyunda ayrıca tribünlerde tezahürat yapan karakterler ve yorumlar dahil seveceğiniz birçok özellik var.

dls 19 türk futbolcular, Dream League Soccer 2019 Türk Futbolcular Listesi
DLS19

Oyunun kariyer modu ve çok oyunculu dahil olmak üzere birçok modu vardır. Hatta birden fazla oyuncuyla kendi takımınızı oluşturmanıza da izin verir. Oyun da kazandığınız paraları takımınızın stadyumunu ve oyuncularını geliştirmek için harcayabilirsiniz. Ayrıca kendi takımınızın logosunu da özelleştirebilirsiniz.

Oyuncular, rakiplerine karşı kendilerine meydan okuyabilir. FIFA oyunu kadar yoğun olmasa da DLS 19, futbolseverler için hala eğlenceli, keyifli ve oyun futbol oyununa harika bir giriş niteliğindedir.

Dream League Soccer 2019 (DLS19)

Oyunun kontrol şeması benzersizdir. Bir joystick yardımı ile oyuncular ekip üyelerini eylem düğmeleriyle kontrol eder. Oyun, oyuncuların farklı seviyeleri tamamlamak ve deneyim kazanması için çok zaman harcamasını gerekmez. Oyun içerisinde yaptığınız maçlardan puanlar alırsınız. Bu puanlar sayesinde takımınızı ğst sıralara çıkarabilirsiniz.

First Touch Games, yakın zamanda Dream League Soccer’ın bir sonraki sürümünü 2020 sürümünde piyasaya sürdü. Oyun iOS ve Google Play’de mevcuttur. PC’de oynamak için iyi bir Android emülatörüne ihtiyacınız olacak. BlueStacks uygulama oynatıcısı, Dream League Soccer’ı PC’nize yükleyerek sorunsuzca oynayabilirsiniz. Emülatörü kullanarak oyunu geniş bir ekranda oynamak sizin için daha çok keyifli olacaktır. Ayrıca gerçek hayattaki FIFA Pro lisanslı futbolcuları da içerir.

Dream League Soccer 2019, futbolu sevenlerin harika oyunudur. İndirmesi ücretsizdir ve oynama yapamnıza izin veriyor. FIFA ve PES’in kadar kaliteli ve iyi bir oyundur. 2019 yılından beri hala bir çok kullanıcısının ve popüler olmasından da anlaşılabilri. Yeni özelliklerle birlikte oyuncuların maçları kazanma şansı daha yüksek olacak.

Dream League Soccer 2019 MOD APK

Kendi Futbol takımınızı oluşturmak istiyorsanız Dream League Soccer’ı iOS veya Android cihazlara indirebilirsiniz. Oyun ayrıca Dünyanın en büyük takımlarından bazıları için kitler ve logolar içerir. Ayrıca özel logolar, formalar ve futbol kramponları bile kullanabilirsiniz. Tercihlerinize bağlı olarak takımın adını değiştirebilir ve oyuncuları istediğiniz gibi transfer edebilirsiniz.

Dream League Soccer‘ı indirdikten sonra oyuncularınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz. Becerilerini yükseltebilir, kitlerini özelleştirebilir ve hatta stadyumu yükseltebilirsiniz. Mümkün olan en iyi takıma sahip olmak istiyorsanız oyuncularınızı yükseltmek önemlidir. Mümkün olan en iyi takıma sahip olmak istiyorsanız, daha iyi oyuncularla sözleşmeler yapmak için çok çalışmanız gerekecek.

UYARI : oyuna ilk defa giriş yapıyorsanız ve futbolcu satın alırken paranız yok diyorsa stadyumu birkaç defa geliştirip tekrar futbolcu satın alma işlemi yapın, sorunsuz olacaktır.

Dream League Soccer, Avrupa’dan çeşitli takımların yarıştığı hayali bir ligin en alt sırasında mütevazi başlangıçlarla oyuna başlayan takımınızı zafere taşıyacağınız bir futbol oyunudur.

Dream League Soccer APK, mobilde en çok indirip oynanan futbol oyunları arasında. Dream League Soccer, yeni sezon açıldığında güncellenen mobil futbol oyunlarından. Dolayısıyla APK son sürüm olarak Android telefonlara indirilebiliyor. Yukarıdaki DLS 19 APK butonuna tıklayıp 2019 – 2020 sezonunu Android telefonunuzda oynayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir