call of duty mobile dil sorunu call of duty mobile dil sorunu

Call of Duty Mobile Dil Sorunu

Call of Duty Mobile oyunun’da Dil sorunu yaşayanlar için eklemek istedim. COD Mobile’da varsayılan dil İngilizce’dir . Bu oyunu kendi ana dilinizde oynamakta rahatsanız , hemen değiştirebilirsiniz. Call of Duty Mobile’da dili değiştirmek için bu makaleyi dikkatlice sonuna kadar okuyun. COD Mobile 10 farklı dilde mevcuttur. Bu kılavuz, telefonunuzda ve ayrıca bilgisayarınızda Call of Duty Mobile‘da dili kolayca değiştirebilirsiniz.

“Call of Duty Mobile Dil Sorunu” genellikle oyunun dil ayarlarının yanlış yapılmış olması sonucu ortaya çıkan bir sorun olarak tanımlanır. Bu sorunun belirtileri arasında oyunun menülerinin veya yazıların başka bir dilde görüntülenmesi, oyun seslerinin yanlış dilde çalınması gibi durumlar olabilir. Bu sorunun oluşmasına yol açabilecek nedenler arasında oyunun ilk kurulumunda yanlış dil seçilmesi, cihazın dil ayarlarının değiştirilmesi, oyunun güncellemesi sonrası dil ayarlarının sıfırlanması gibi faktörler yer alabilir.

COD Mobil Dil

COD Mobile’da varsayılan dil İngilizce’dir. Bu oyunu kendi ana dilinizde oynamakta rahatsanız, oyun ayarlarından hemen değiştirebilirsiniz. Call of Duty Mobile, toplamda 10 dile sahiptir. Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Arapça, Türkçe, Felemenkçe, İspanyolca, Çince ve Rusça dilleri sunmaktadır.

COD Mobile’da dili değiştirmek tüm oyununuzu değiştirecektir. Bu, oyununuzu veya oyun verilerini etkilemez. Oyununuzdaki seçenekler, ayarlar ve tüm metinler, ayarlarda belirlediğiniz dile dönüştürülecektir.

Call of Duty Mobile Türkçe Dil sorunu

call of duty mobile language problem

Pek çok Çinli oyuncudan biriyseniz, muhtemelen Call of Duty Mobile’daki dil sorununu nasıl çözebileceğinizi merak ediyorsunuzdur. Uygulama Garena ve Activision tarafından geliştirildi. Tasarımı Japon mimarisine dayanmaktadır ve Çince, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce dahil olmak üzere birçok dili desteklemektedir. Oyun ayrıca iOS ve Android için de mevcuttur. Bu dil sorununuz varsa, bunu düzeltmenin birkaç yolu vardır.

Yapmanız gereken ilk şey, Call of Duty Mobile uygulamanızdaki dil ayarını kontrol etmektir. Bu oyun için dil de dahil olmak üzere birkaç farklı ayar vardır. Uygulamanın sağ üst köşesindeki dişli çark simgesine tıklayarak bunlara erişebilirsiniz. Ardından, değiştirmek istediğiniz ayarı arayın. İstediğiniz seçeneği bulamazsanız, Sesli Sohbeti ve Mikrofonu tekrar açmanız yeterlidir. Bu sorunu çözmelidir.

COD Mobile’da dili değiştirmenin ne anlama geldiğini net bir şekilde anladığınızı varsayarak, şimdi adımlara bir göz atın.

Call of Duty Mobile’da dili değiştirin

  1. Android telefonunuzda, iPhone’unuzda veya Gameloop öykünücüsünde Call of Duty Mobile’ı açın.
  2. Call of Duty Mobile’da, üst kısımdaki küçük Ayarlar dişli simgesine tıklayın.
  3. Şimdi ayarlarda Dil sekmesine gidin.
  4. Kullanmak istediğiniz dili seçin.
  5. Oyun yenilenecek ve dil değişecek. Bu kadar.

call of duty mobile dil sorunu iphone

Call of Duty Mobile’da dili değiştirme (2023)

Call of Duty Mobile oyununda dil ayarlarını değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Oyunu açın ve ana menüye gidin.
  2. Ayarlar sekmesine tıklayın.
  3. Dil seçeneğini bulun ve seçin.
  4. Dil listesinden istediğiniz dili seçin ve uygulayın.
  5. Uyguladığınız değişiklikleri kaydedin ve oyuna geri dönün.

Not: dil seçeneği oyunun farklı sürümlerinde farklı yerlerde olabilir. Eğer dil seçeneğini bulamadıysanız oyunun Ayarlar menüsünün içinde dil seçeneğini arayın. Eğer dil değiştirme işlemi yaparken hala sorun yaşıyorsanız, oyunun destek ekibiyle iletişim kurarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

call of duty mobile dil sorunu android

Call Of Duty Ses Nasıl Değişir

Call Of Duty Ses Nasıl Değişir
Call Of Duty Ses Nasıl Değişir (2022)

Call of Duty’deki sesleri değiştirmek için oyun ayarlarına girip dil ​​sekmesini seçmemiz gerekiyor, burada bir kez tercih ettiğimizi seçiyoruz ve hem ses hem de metin otomatik olarak değişecek . Bu varsayılan olarak İngilizce metin ve ses getirdiğinden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir