Brawl Stars Karakterleri

Brawl Stars karakterleri isimleri son dönemde popülerleşen strateji oyunları arasında yer almasıyla öne çıkmayı başarmıştır. 2017’de beta sürümü ile piyasa sürülen oyun, gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir platform olarak 2018’de küresel olarak yayınlanmıştır.

Supercell tarafından geliştirilen oyun kısa sürede, karakterleri ve hızlı tempolu, sürükleyici yapısı sayesinde popülerlik kazandı. EE Yılın Mobil Oyunu Dalında BAFTA Oyun Ödülü gibi önemli ödüllere de defalarca aday olmayı başarmıştır. Brawl Stars karakterleri zamanla sevilerek popülerlik kazanmıştır.

Brawl Stars Karakterleri

 • Yaygın karakterler: 11 adet
 • Nadir karakterler: 4 adet
 • Aşırı nadir karakterler: 5 adet
 • Epik karakterler: 7 adet
 • Mistik karakterler: 7 adet
 • Efsanevi karakterler: 5 adet
 • Kromatik karakterler: 5 adet

En Yaygın Karakterler

Brawl Stars’ta en düşük seviyeyi temsil eden 11 karakter birinci seviyeye aittir ve karakterlerin her birinin yetenek ve güçleri değişkenlik göstermektedir. Bu karakterlerin isimleri: Shelly, Colt, 8-Bit, Nita, Emz, Brock, Jessie, Bo, Dynamike, Tick ve Bull.

Nadir Karakterler

Bu karakterler Brawl Stars’ta 3. seviye grubuna dahil karakterlerdir. Brawl Stars’ta yer alan nadir karakterlerin isimleri: El Primo, RosaPoco ve Barley.

Aşırı Nadir Karakterler

Nadir karakterler de Brawl Stars’ta 3. Seviye grubunda yer alıyor. Jacky, Rico, Carl, Darryl, Penny olmak üzere toplam 5 adet aşırı nadir karakter vardır.

Epik Karakterler

Epik karakterler oyunda 4. seviye grubunda yer alıyor. 7 adet epik karakterin bulunduğu oyunda her karakterin güçleri birbirinden farklıdır. Oyunda Bibi, Piper, Nani, Bea, Frank, Pam ve Edgar isminde 7 adet epik karakter bulunur.

Mistik Karakterler

Bulması zor olan karakter türlerinden diğer bir tanesi de mistik karakterlerdir. Oyunda 5. seviye grubunda yer alan mistik karakterlerin isimleri ise şunlar: Max, Mortis, Mr. P, Sprout, Tara, Gene ve Byron. Google Play kodu yada İTunes Hediye Kartı ile Brawl Stars oyun içi mağazadan karakter çıkarmak için kutu satın alabilirsiniz.

Efsanevi Karakterler

En üst seviyelerden biri olan 6. seviye grubunda yer alan efsanevi karakterler Amber, Leon, Crow, Spike ve Sandy şeklinde isimlendirilmiş. Google Play kodu yada İTunes Hediye Kartı ile Brawl Stars oyun içi mağazadan efsanevi karakterleri çıkarmak için kutu satın alabilirsiniz.

Kromatik Karakterler

brawl stars karakterleri
Kromatik Karakterler 2022

Brawl Stars’ta bulması en zor olan karakterler olan kromatik karakterlerden oyunda 5 adet bulunuyor. Kromatik karakterlerin isimleri ise Colette, Surge, Gale, Lou, Colonel ve Ruffs.

Brawl Stars Karakterleri Çizimi

brawl stars karakterleri cizimi
Brawl Stars Karakterleri Çizimi

Brawl Stars çizimleri oyun temasına ilgi duyan ve resmi çizmekten hoşlanan kişilerin yanı sıra koleksiyonerler tarafından da ilgi görmektedir. Brawl Stars Karakterlerinin Çizimi özellikle son yıllarda oyun dünyasında yaşanan birçok gelişme, bazı oyunların kendi fanlarını oluşturmayı başarmıştır.

Brawl Stars oyununda yer alan ve en sevilen karakterlerden bazıları ise şunlardır:

 • Shelly
 • Colt
 • 8 – bit
 • Nita
 • Bo
 • BUll
 • Tick
 • Dynamike
 • Jessie
 • Brock
 • Emz

Oyunun sevilen karakterleri ve oyun ile ilgili lisanslı birçok ürün Brawl Stars karakterleri hayranları tarafından takip edilmektedir.

Brawl Stars Karakter Çizimi

brawl stars karakterleri oyuncak cizimi

İstatistiklerini ve yeteneklerini karşılaştırarak en iyi Brawl Stars Karakteri seçebilirsiniz. Bu sayede farklı oyun modları için hangisinin daha iyi olduğunu belirleyebilirsiniz. Oyunda 50’den fazla karakter bulunduğundan, hangisinin oyun tarzınıza en uygun olduğunu görmek için her birini denemeniz gerekiyor. Aşağıda, seçebileceğiniz en iyi dört karakter listelenmiştir:

Brawl Stars karakterlerini çizmek sandığınız kadar zor değil. Karakterin en dış kısmını çizerek başlayın ve içeriye doğru ilerleyin. Gittikçe ayrıntı ekleyin. Her karakterin nasıl çizileceğini bilmiyorsanız, indirmek için resme tıklayın ve verilen adımları izleyin. Hala zorlanıyorsanız, görüntüleri yazdırabilirsiniz. Resmin boyutuna bağlı olarak, onu büyütebilir ve çizim için referans olarak kullanabilirsiniz.

Brawl Stars’ta dört farklı oyun modu vardır: geleneksel mod, serbest oyun ve meydan okuma modu. Ayrıca ‘Second Life’ modunu da oynayabilirsiniz. Karakterlerin sınırlı yaşamları olduğu için en az 10 cana sahip olmak en iyisidir. Ancak vakit bulabilirseniz mutlaka ‘Süper Nadir’ modunu seçmelisiniz. Bu karakterler son derece nadirdir, bu yüzden onları bulmaya çalışmalısınız!

Brawl Stars Karakterleri Resmi

brawl stars karakterleri resmi
Brawl Stars Karakterleri Resmi

Brawl Stars efsanevi karakterler arasında yer alan Amber, Leon, Spike, Crow ve Sandy, kendine has bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştır. Oyun içinde oldukça sevilen bu tür karakterler zamanla Brawl Stars tutkunlarının telefonlarında duvar kağıtları, defterlerinde çıkartmalar ve posterler olarak yer edinmiştir. Resim yapmayı seven pek çok oyun hayranı ise bazı karakterleri ilginç fikirler ile resmetmektedir. Bu yönüyle oyunun ulaştığı kitle ve etki alanı da oldukça geniştir.

Brawl Stars Karakterleri Oyuncakları

Brawl Stars kromatik karakterler ve diğer oyun için varlıkların oyuncakları da geniş bir kitle tarafından yakından takip edilmektedir. Lisanslı ürünleri tercih ederek koleksiyon yapmak isteyenlerin oyun figürlerini biriktirmeleri de mümkündür.

Oyun tutkunlarını etkilemeyi başaran ve kült bir oyun halini alan Brawl Stars, hem karakteri hem de oyun teması ile birçok kişinin beklentilerini de karşılamayı başarmaktadır. Brawl Stars karakterleri oyuncakları ile hayranlara ulaşılması da ilgi çekicidir. Bu yönüyle kısa zamanda geniş bir hayran kitlesi edinen oyunlar arasında yer edinmiştir.

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu, Shadow Fight 3 para hilesi

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu

Shadow Fight promosyon kodu kullanımı ile oyun içi varlıklara erişim ve karakter geliştirmeleri kapsamında birçok farklı işlem uygun hale getirilmektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir