Angry Birds güçlendirme efektleri – Özel Rehber (2022)

Kilidini açtığınız her kuş kendine özgü hareketler sunarken , Angry Birds Journey, tek bir kuş bile fırlatmadan bir sahnenin bölümlerini yok etmenize olanak tanıyan yeni oyun mekaniğine de sahip. Bu yetenek, Güçlendirme Etkisi olarak bilinir ve yalnızca Bölüm 1’in sonraki aşamalarını geçtikten sonra açılabilir. İşte seyahatten elde edebileceğiniz tüm etkiler ve yaptıkları. Angry Birds güçlendirme efektleri ve size özel rehber (2022).

Angry Birds efektlerinin oluşturulabileceği çeşitli yollar vardır. Oyun hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından çok beğenildi ve aynı zamanda diğer video oyunlarının geliştiricilerini daha da zenginleştirdi. Oyundaki mancınık sandalyesi de dahil olmak üzere filmde kullanılan birçok CG kuşu var. Efektler genellikle oldukça çarpıcıdır ve çılgın aksiyon ve görseller eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim sunar.

Angry Birds güçlendirme efektleri (2022)

Oyunun görsel stili, oyunun en belirgin yönlerinden biridir ve ayrıca karmaşık bir ses sistemine sahiptir. Oyunun genel hissini yaratmak için tebrik kartı grafikleri ve yüksek kamp çizgi filmlerinin bir kombinasyonunu kullanır. Angry Birds’deki görseller son derece renklidir ve oyuna dikkat etmediğinizde bile takdir edilmesi kolaydır. Oyunu her yaş için daha eğlenceli hale getireceklerinden eminler.

Angry Birds, şimdiye kadarki en popüler mobil oyunlardan biridir. Elli milyondan fazla insan oyunu indirdi ve her gün saatlerce oynadı. Bu oyuncular, oyunu oynamak için yılda 1,2 milyar saat harcıyorlar. Bu şaşırtıcı bir süre ve ciddi bir Angry Birds hayranıysanız, ömür boyu sürecek bir taahhüt olabilir. AngryBirds’ün bu kadar popüler olmasının çeşitli nedenleri var.

Soğuk hava

İlk izleniminiz, ürpertici bir rüzgar güçlendirici olacak. Bölüm 1’deki 39. seviyeyi tamamladığınızda, bu yetenek her bir malzeme parçasını belirli bir seviyede cama dönüştürecektir. Sonuç olarak, kuşlarınız yapıları eskisinden daha kolay kırabilecek ve basamakları normalde sahip olabileceğinizden daha az kuşla bitirmenize izin verecek.

Ördek Yağmuru

İkinci olarak, 42. seviyede oyuncular Ördek Yavrusu Yağmuru güçlendirici etkisinin kontrolüne sahip olacaklar. Bu etki esas olarak havada yüksek blokları yok etmeniz gerektiğinde kullanılmalıdır, çünkü bir sahneye yukarıdan saldırmak için bir ördek barajını etkinleştirir. Ulaşılması zor iplere bağlı serbest balonlar veya yavru kafesleri ararken de mükemmel bir taktiktir.

Çiçek filizi

Ördek Yavrusu Yağmuru yukarıdan saldırmak için mükemmel olsa da, zemin kattaki yapıları yıkmak için Flower Sprouts etkisinden yararlanılmalıdır. 44. seviyede açılan bu güçlendirici, yapıların alt kısımlarının çoğunu ortadan kaldırmak için çimlerden çıkan bir çiçek ordusuyla size güç verir. Bu hareket, malzemelerin altına sıkışmış ateşböceklerini kurtarmaya çalışırken veya gizemli bir kutuyu vurmaya çalışırken en faydalı olduğunu kanıtlıyor.

Angry birds Dönüştürücüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir