100 kapı Odadan kaçış Cevapları 100 kapı Odadan kaçış Cevapları

100 kapı Odadan kaçış Cevapları

100 kapı Odadan kaçış Cevapları, çok sevilen odadan kaçış oyunları arasında olan 100 kapı 2021. Gizli objeleri bulun, akıl oyunları çözün ve kaçış oyunlarını tamamlayın. Hile Haberleri ile Odadan kaçış oyunlarına meydan okuyoruz! Odadan kaçış oyunu Android ve İOS mobil cihazlarda en çok oynan oyunlar arasındadır. Bulmaca kategorisinde Odadan kaçış oyunları arasında olan 100 kapı oyunu yüz kapıdan çok daha fazlasına sahip bir oyundur. Hile Haberleri ile Odadan kaçış oyunlarına meydan okuyoruz! Tüm levellerde bulunan gizli cevapları sizler için araştırıp yayınlayacağız.

100 door room escape answers

100 kapı Odadan kaçış Cevapları

Odadan kaçış oyunlarında bulunan gizli bilmece ve bulmacaları sizler için araştırıp 100 kapı Odadan kaçış İpuçları olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Peaksel Games tarafından yayınlanan 100 kapı oyunu için cevapları aşağıda bulabilirsiniz. Diğer odadan kaçış oyunları içinde en kısa zamanda cevapları yayınlamaya devam edeceğiz. İlk olarak yayınlamamız istediğiniz bilmece oyununu yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Konumuzun devamında tüm seviyelerden kapı geçişini sizler için açıklamaya devam edeceğiz. Bu sayfayı kaydedebilir devamlı yayınladığımız cevapları takip edebilirsiniz.

100 kapı Odadan kaçış Cevapları
100 kapı odadan kaçış cevapları (2021)

100 Kapı İnanılmaz Kaçış oyununu geçmek için oyun seviyesine karar vermeniz gerekir. Her seviyede öncekilerden farklı olacaktır. Her seviye içinde kendi bulmacasını vardır. Her seviye içerisindeki seviye farklılıklar gösterecek. Paylaştığımız ipuçlarını takip edebilirsiniz.

Oyundaki ana amaç, kızın odadan çıkışı bulmasına ve kilitli kaldığı yerden kaçmasına yardımcı olmaktır. Gizli objeleri bulun, akıl oyunları çözün & kaçış oyunları tamamlayın. Kilitli okuldan kaçmak için 140 kapıyı açmanız ve farklı odalardan kaçmanız gerekiyor (bazıları spor salonu, kantin, kimya, tarih, coğrafya ve daha fazlası). Eğer kapıları açamazsanız, arkanızda biz varız – bulmacayı çözmenize veya seviyeleri atlamanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz ipuçlarımız olacak.

100 kapı Odadan kaçış Cevapları

 • Seviye 21

Tüm zincirleri itin ve nesnelerin kombinasyonunu görün. Nesneleri ağır (aşağı) ve hafif (yukarı) olarak düzenleyin. İlk olarak Soba ve sonra TV, kettlebell, oyuncak ayı, elma, şişe.

 • Seviye 22

Kutuyu kırmızı düğmenin altına gelecek şekilde sürükleyin. Suyu açın ve kutu kırmızı düğmeye basana kadar musluğu tutun. Su akmaya devam etsin. Kutu kırmızı düğmeye bastığında musluğu tutmayı bırakabilirsiniz.

 • Seviye 23

Kapının tekerleklerini alın sağ alt kısımdaki mekanizmaya tıklayın. Sonrasında onları yerine koy. Her biri kendi yönünde dönecektir, doğru olanı seçin. Sol alt – saat yönünde, daha ileri – her biri ters yönde olan…

 • Seviye 24

Topu çıkarmak için cihazı sola doğru hafif eğin. Sonrasında cihazı al ve resmi parçala. Parçaları al ve kapıdaki deseni tamamla.

 • Seviye 25

Kapıdaki okları sağa doğru kaydırın: Hareketler sağ, sol, aşağı ve yukarı doğru olacak.

100 Kapı Seviye 26 İzlenecek Yol

Kapının üzerine çizilen herkesin bacak sayısını sayın. Ortaya çıkan rakamlar koddur: 24280.

100 Kapı Seviye 27 İzlenecek Yol

Yüzüğü kapının üzerinden sürüklemeye başlayın, içindeki çizgi sayısının değiştiğini göreceksiniz. Bu miktara göre elemanları birimlere, ikililere, üçlülere sürükleyin (sayı orada değil, ama kendini gösteriyor). En çok çizgili yüzüğü en son üst rafa yerleştirin.

100 Kapı Seviye 28 İzlenecek Yol

Hücrelere tıklayın ve ŞİFRE kelimesindeki harflerin nerede olduğunu hatırlayın. Onları bu sırayla tıklayın.

100 Kapı Seviye 29 İzlenecek Yol

Kapıda yukarıdan aşağıya, cıvatalar hangi düğmelere basılacağını ve topları yuvarladığını gösterir.
1. İki alt olanlar (seviyenin başında hemen basılır).
2. İlk ikisi.
3. Sol üst (sağdaki topu dala sürün).
4. Sağ alt (sağ topu açın).

100 Kapı Seviye 30 İzlenecek Yol

Başlatmak için testereye birkaç kez basın ve kaybolmaları için mızrakların üzerine sürükleyin. Yeşil düğmeye basın.

Zor seviyelerde kapıları açmadan önce “pratik” yapmalıyız. Bu nedenle, ilk 10 Seviye son derece basittir. Yine de, düzen uğruna, onları da düzenleyeceğiz. Ancak onuncu günden sonra daha zor bir şey başlayacak. Orada zaten düşünmeniz ve beyninizi hareket ettirmeniz gerekiyor. Akla her zaman akıllıca bir düşünce gelmiyor, bu yüzden biz varız)))

Seviye 1. Makas üzerine tıklayın ve bant kesilecektir.

Seviye 2. Gişeye tıklayın, bir bilet görünecektir. kapıya kadar sürükleyin.

3. seviye. Sadece çekmeceyi kaydırın.

Seviye 4. Baltayı zincirin üzerine sürükleyin. O zaman anahtar kapıda.

Seviye 5. Telefonunuzu eğin veya sallayın. Şimdi neşteri masadan sağa, bırakılan kutunun üzerine sürükleyin. Kapıya sürüklenmesi gereken bir anahtar içerir.

6 seviye. 4 adet parçayı örsün üzerine sürükleyerek toplamanız gerekiyor. Ardından çekici oraya da sürükleyin.

7 seviye. Yerdeki kağıdı daktiloya yerleştiriyoruz. Kodu yazdırıyor: 442608. Şifreli kilide giriyoruz.

Seviye 8. Kapının sağına geçin. Çimleri çıkarmak için önce bu alana tıklayın. Ardından parmağınızı yukarıdan aşağıya doğru kaydırın.

Seviye 9. 1, 4, 3, 1, 2

10 seviye. Parmağınızı buza sürtün. Daha az buz olduğunda, parmağınızı ekrandan çekip tekrar ovmak önemlidir. Kazma serbest kaldığında, sağ duvarda donmuş olan anahtara sürükleyin.

Seviye 11.Şifonyerin arkasında bir boya kutusu var. Dışarı kaydır. Ardından kapağı sökün (saat yönünün tersine hareket).

12 seviye. Telefonu sallayın – bir muz düşecek. Kasada maymuna tıklayın. Muz için gidecek ve bileti bırakacak. Kapıya sürükleyin.

Seviye 13. Resme tıklayın ve bifteğin bir fotoğrafını çekin (yakın çekim yapmak için zamanım olmadı).

Seviye 14.İlk önce, üst borudan bir parça ip çekin. Ardından okla gösterildiği gibi sürükleyin. Şimdi kapağa (yeşil okun baktığı yere) ve ardından zemindeki mavi döşemeye tıklayın. Kolu bölmenin içine sürükleyin (yeşil ok boyunca) ve parmağınızı üzerinde kaydırın.

Seviye 15. Tüm şişeleri doğru kutuya yerleştirin. Soldaki tüm tabletler ve merhemler.

1. Kapıyı açmak için oku sağa kaydırın.

2. Sol ağırlığı sol düğmenin seviyesine indirin, ardından sağ ağırlığı sağ düğmenin seviyesine indirin.

3. Döndürmek için dairelere tıklayın. Daireleri, kırmızı çizgiler dairelerin kırmızı öğeleriyle aynı hizaya gelecek şekilde düzenleyin.

4. En üstte bir ipucu var: KAPI (sayı) * 255. Kapı numarası: 4, ardından 4 * 255 = 1020. Kapının solundaki konsola tıklayın ve 1020 kodunu girin.

5. Öğeleri istediğiniz kaplara sürükleyin. Solda geri dönüştürülemeyen atıklar için bir kap, sağda geri dönüştürülebilir atıklar için bir kap var.

 • 1. = tahta kutu = sağ kap
 • 2. = top = sol kap
 • 3. = TV = sağ kap
 • 4. = top = sol kap
 • 5. = dünya = sol kapsayıcı
 • 6. = tablo = sağ kap

6. Kapılardaki noktalı çizgiler gibi aynı hizaya gelecek şekilde düğmelere tıklayın. Sol düğme sütunu (yukarıdan aşağıya):

 • 1. düğme = sağ – 0 kez basın
 • 2. düğme = ortada – 3 kez basın
 • 3. düğme = sol – 1 kez basın
 • 4. düğme = ortada – 3 kez basın
 • 5. düğme = sağ – 0 kez basın

Sağ düğme sütunu (yukarıdan aşağıya):

 • 1. düğme = sol – 0 kez basın
 • 2. düğme = ortada – 2 kez basın
 • 3. düğme = sağ – 4 kez basın
 • 4. düğme = ortada – 2 kez basın
 • 5. düğme = sol – 0 kez basın

7. Çekiç al. Kapının üzerindeki beyaz şeritler, zilleri çalmanız gereken sırayı gösterir.

 • 1. = 5 şerit (en üstte) = üst zil
 • 2. = 1 şerit (en alttaki) = alt zil
 • 3. = 3 şerit (orta) = sol zil
 • 4. = 2 şerit = sağ zil
 • 5. = 4 şerit = sağ üst zil (son kalan).

8. Kırmızı çizgileri takip edin ve +1 veya +2 ​​ekleyin. Çizgi sağa gidiyorsa veya sağda yukarı veya aşağı gidiyorsa 1 ekleyin. Doğru sola gidiyorsa veya soldan yukarı veya aşağı gidiyorsa 2 ekleyin. Sıralama şöyle:

 • 2 (soldaki ilk sayı) + 1 = 3 (sağdaki ilk sayı)
 • 3 + 2 = 5 (soldan üçüncü sayı)
 • 5 + 2 = 7 (soldan ikinci sayı)
 • 7 + 1 = 8 (sağdan dördüncü sayı)
 • 8 + 2 = 10 (soldan dördüncü sayı)
 • 10 + 1 = 11 (sağdan ikinci sayı)
 • 11 + 1 = 12 (sağdan üçüncü sayı)

9. Ağırlıkları terazide eşitleyin. 10t ve 2t ağırlıkları çıkarın ve 10t ağırlıkları sol tavaya sürükleyerek sol tavaya yerleştirin. Tüm 3 3t ağırlığı sağ tavaya yerleştirin. Her iki kase de 12 ton olacak.

10. Saatin gösterdiği zamanı hesaplayın. Pencerenin dışında akşam olduğundan ve saat 8:15’i gösterdiğinden, saat 20:15’tir.

Kapının solundaki konsola tıklayın ve 2015 kodunu girin.

11. Mavi topu alın ve sol alttaki dairesel deliğe yerleştirin. Ardından telefonunuzu/cihazınızı topun akvaryuma ulaşması için eğin.

12. Eşyaları alın ve benzer eşyaların yanına koyun. Futbol topu + gol, hokey diski + hokey sopası, uçak + pencere, tenis topu + tenis raketi, bot + akvaryum.

13. En büyüğünden başlayıp en küçüğüyle biten nesnelere tıklayın: bina, uçak, ev, sandalye, top, hamster.

14. 10 ekleyen sayılara tıklayın, ardından kola tıklayın. 1. kez = 4 + 6, 2. kez = 2 + 8,

3. zaman = 5 + 3 + 2, 4. zaman = 2 + 2 + 2 + 4.

15. Çekiç al. Sol alttaki kırmızı dişli düğmesine basmak için çekici kullanın (sıfırlama düğmesi DEĞİL). Kapının solundaki renkli karelerin her birinin kaybolması için düğmeye kaç kez basmanız gerektiğini sayın. Kaybolursanız, yeniden başlat düğmesine tıklayın (sağ üst). Kırmızı kare = 4, yeşil kare = 2, mavi kare = 5, çok renkli kare = 7. Konsola basın ve 4257 kodunu girin.

16. Asayı alın ve kapının sağına yerleştirin. Topu, kapının yukarısında, kepçenin üzerinde olacak şekilde sola doğru sürükleyin. Kovada bir anahtar görünene kadar parmağınızı değnek üzerinde basılı tutun. Anahtarı alın ve onlar için kapıyı açın.

17. Ayıyı ağaçtaki kovanın altına gelecek şekilde soldan sağa doğru sürükleyin. Kovanı ayının üzerine düşürmek için telefonunuzu / cihazınızı sallayın.

18. Basıldığında ortadaki tekerlek döner. Altı gümüş düğmeden hangisine basılacağını gösterir. Düğmelere doğru sırayla basın:

 • 1 = sol üst, sağ alt
 • 2 = orta sol, orta sağ
 • 3 = sol üst, sol orta, sol alt, sağ alt, sağ orta, sağ üst
 • 4 = sol üst, sol alt, sağ alt, sağ üst

19. Çubuğu alın ve kapıyı açmak için kapının sağındaki tekerleği döndürün.

20. Bu seviye için ipucu kapının üstünde. Her şeklin köşelerini saymanız gerekir (üçgen + kare = 7). Sol alt kareden başlayarak saat yönünde takip edin. Kare = 4, Üçgen = 3, Kare = 4, Üçgen = 3, Daire = 0, Ok = 7, Kare = 4. Konsola basın ve 4343074 kodunu girin.

21. Her zinciri çekin ve hangi öğelerin birbirine bağlı olduğunu göreceksiniz. Öğeleri artan ağırlık sırasına göre düzenleyin: üstte hafif, altta ağır. Sıralama, yukarıdan (en hafif) aşağıya (en ağır): şişe, elma, oyuncak ayı, kettlebell, TV, ocak.

22. Tavandaki kırmızı düğmenin altındaki kutuyu sola sürükleyin. Musluğu, su çekmeceyi kaldırana ve düğmeye basana kadar basılı tutun.

23. Dişli al. Onları duvara yerleştirin, dönüş yönünde değişmeleri gerekir. Sol alttan başlayın ve yukarı ve sağa doğru çalışın: saat yönünde (sol alt), saat yönünün tersine, saat yönünde, saat yönünün tersine, saat yönünde, saat yönünün tersine, saat yönünde, saat yönünün tersine (sağ üst).

24. Telefonunuzu / cihazınızı sola doğru eğin ve bir top oluktan aşağı yuvarlanacaktır. Topu al ve duvardaki resmi onunla kır. Yerdeki kırıkları alın ve doğru yerlere kapıya yerleştirin.

25. Parmağınızı kapıdaki oklar boyunca kaydırın: sağ, sol, aşağı, yukarı.

26. Bacak sayısını sayın: adam = 2, inek = 4, vinç = 2, örümcek = 8, yılan = 0. Konsola tıklayın ve 24280 kodunu girin.

27. Kapının üstündeki halkaları doğru konumlarına sürükleyin. 1 = bir şeffaf katman, 2 = iki şeffaf katman. Bundan sonra, üç şeffaf katmana sahip 2 halka ve dört şeffaf katmana sahip 1 halka olacaktır. 1 şeffaf katmanlı halkaları 1 numaraya, 2 şeffaf katmanlı halkaları 2 numaraya, 3 şeffaf katmanlı halkaları üst raflara yerleştirin. En üste 4 şeffaf katmandan oluşan bir halka yerleştirin.

28. Bir harfi görmek için kareye tıklayın. “ŞİFRE” kelimesindeki tüm harfleri açmanız gerekir. P harfi zaten açık. Harfler her seferinde yerlerini değiştirir, bu yüzden ihtiyacınız olan tüm harfleri bulun ve üzerlerine tıklayın. Her zaman P harfi ile başlayın.

29. Telefonunuzu / cihazınızı eğerken düğmelere basmak için topları kullanın, sıra kapılarda belirtilir: 1 = sol alt düğme ve sağ alt, 2 = sol üst düğme ve sağ üst, 3 = sadece sol üst düğme (sağa koyun top yan cepte), 4 = sadece sağ üst düğme (ilk önce sağ topu yan cepten yuvarlayın).

30. Döndürmek ve hareket ettirmek için testereye bastırın. Çıkarmak için testereyi mızrakların üzerine sürükleyin. Testerenin durmasını bekleyin ve kapıdaki yeşil düğmeye basın.

31. Işığı aç. Bir kutu alın ve kapının üzerindeki dikdörtgenin her yerine püskürtün. Işığı kapatın, 75 ve 39 numaralarını göreceksiniz (sayı yoksa sprey kutusunu tekrar kullanın). Işığı açın, konsola tıklayın ve 7539 kodunu girin.

32. Maskeyi alın ve envanterinizden seçin. Yumurtalarını bırakmalarını sağlamak için tavuklara tıklayın (maske seçilmelidir). Yumurtaları düşerse kırmak için tavukların altındaki yastıkları çıkarın. Tüm yastıkları sol ve orta tavuk arasına katlayın. Kapıdaki noktalarla gösterilen sırayla tavuklara tıklayın: sol, orta, sağ, sağ, orta, sol, sol, orta.

33. Odadaki X sayısını sayın: X = 7.

 • Y = X * X = 7 * 7 = 49.
 • X + Y + Z = 100, 7 + 49 + Z = 100, Z = 44.

Konsola tıklayın ve 74944 kodunu girin.

34. Bir boya fırçası, çekiç ve kova alın. Bir çekiç seçin ve onunla üç beton blok kırın. Bir kova seçin ve bir beton mikserinden aldığınız harçla doldurun, ardından blokların olduğu yerlere üç delik açın. Bir fırça seçin, bir kutu beyaz boyaya batırın ve üç yeni blok boyayın.

35. 1. Tel kesicileri alın. Üstteki ışıkların renk değiştirmesini izlemek için düğmeye tıklayın (soldan sağa). Ampullerin rengi, elektrik panosundaki tellerin rengiyle eşleşmelidir. Elektrik panosuna tıklayın ve kırmızı olanlar hariç tüm kabloları kesin, ardından anahtara tıklayın. 2. Mavi hariç tüm kabloları kesin, ardından anahtarı çevirin. 3. En sonunda, tüm kabloları, tüm ampuller yanacak şekilde bağlayın, ardından düğmeye basın.

36. Tekerleğe tıklayın ve anahtarı almak için gitmesine izin vermeyin. Parmağınızı direksiyonda tutarak diğer parmağınızla tuşa basın. Kapıyı açmak için anahtarı kullanın.

37. Merkezdeki dönen dişliyi, karşılık gelen devir sayısını döndürmeleri için bir sayı ile her bir dişliye hareket ettirin. Zorluk, numaralı dişlinin son devri yaptığı anda merkezi dişliyi geri hareket ettirmek için zamana sahip olmanız gerektiğidir.

 • Orta dişliyi aşağı kaydırın, 1 numaralı dişlinin 1 devir yapmasını bekleyin, ardından orta dişliyi geri kaydırın.
 • Orta dişliyi sola hareket ettirin, 3 numaralı dişlinin 3 tur yapmasını bekleyin, ardından orta dişliyi geri kaydırın.
 • Orta dişliyi sağa hareket ettirin, 4 numaralı dişlinin 4 tur yapmasını bekleyin, ardından orta dişliyi geri kaydırın.
 • Orta dişliyi yukarı kaydırın, 5 sayısının 5 dönüşü tamamlamasını bekleyin, ardından orta dişliyi geri kaydırın.

38. Şişelerin, ışıkların ve kapıların sayısını sayın. Şişe = 9, ampul = 9, kapılar = 1. Üstte bir ipucu var: şişe, şişe, şişe, ampul, ampul, kapı; yani kod 999991 olacaktır. Konsola tıklayın ve 999991 kodunu girin.

39. Bir şişe almak için mavi kutuya tıklayın. Bir şişeyi musluk suyuyla doldurun ve ardından dondurmak için buzdolabına (beyaz kutu) koyun. Donmuş şişeyi seçin ve taşa tıklayın. Taşta bir anahtarın görünmesi için bunu 6 kez tekrarlayın. Anahtarı al ve kapıyı aç.

40. 1. Kapıda görülen şekilleri toplar ve yeşil çizgilerle oluşturunuz.

 1. Kare (4 köşe)
 2. Büyük üçgen (üst orta, alt sol ve sağ köşe)
 3. Eşkenar dörtgen (üst orta, sol orta, alt orta, sağ orta)
 4. Küçük üçgen (üst orta, sol orta, sağ orta)

41. Kapıdaki oka bakın. Üzerinde sağ alt butondan başlayarak saat yönünde hangi tuşlara basmanız gerektiğini gösteren küçük çizgiler var. Bir düğmeye yalnızca üzerindeki ok AŞAĞI işaret ediyorsa basabilirsiniz, bu nedenle bazı düğmelere basmak için telefonu çevirmeniz gerekir.

42. Bu seviye şu anda buggy gibi görünüyor. Herhangi bir ışık üçgenine birkaç kez tıklarsanız kapı açılacaktır.

43. Bir tornavida alın ve elektrik panosunu alt edin. Gerekli lambaları açın ve her seferinde sol alttaki düğmeye basın.

Üst lamba + orta lamba, düğmeye basın.

Orta lamba + alt lamba, düğmeye basın.

Üst lamba + alt lamba, düğmeye basın.

44. Çekici düşürmek için telefonunuzu / cihazınızı ileri geri sallayın. Bir çekiç alın ve kapıyı açmak için birkaç kez vurun.

45. Kapıdaki dikdörtgenlere artan sırada tıklayın. Ekran görüntüsüne bakın (daha uzun parçalar aynı boyuttaki kare parçalardan daha büyüktür).

46. PLAY düğmesine basın ve kaç tane kırmızı, yeşil ve mavi top olduğunu hatırlayın. 4 kırmızı, 3 yeşil, 1 mavi. Konsola tıklayın ve 431 kodunu girin.

47. Dürbünü alın, envanterinizden seçin ve sağdaki taşa tıklayın, ardından taşta görünen merceği alın. Lensi seçin ve soldaki samanlığa tıklayın. Anahtarı alın ve sol üstteki kapağı onunla açın. Dürbünü tekrar seçin ve kodu görmek için tavanın ortasındaki küçük yazıya (küçük siyah bir çizgiye benziyor) tıklayın. Konsola tıklayın ve 17539 kodunu girin.

48. Para ve elektrikli testere alın. Envanterdeki parayı seçin ve benzin istasyonuna tıklayın, ardından motorlu testereyi seçin ve benzin istasyonuna tıklayın. Motorlu testereyi tekrar seçin ve parmağınızı kapıdaki sarı çizgi boyunca kaydırın.

49. aracı sol üst köşeden tutun ve üstten ikinci halkada sola doğru çekin. Diğer tüm halkaları sola doğru çekin. Her bayrağın kaç farklı renge sahip olduğunu sayın ve aşağıdaki hesaplamaları yapın:

1. = 2 + 3 = 5

3. = 4 – 2 = 2

4. = 2 * 3 = 6

Konsola tıklayın ve 5626 kodunu girin.

50. Harflere bakın ve hangilerinin eksik olduğunu düşünün: E, I, O, U. Alfabedeki her harfin numarasını bulun: E = 5, I = 9, O = 15, U = 21. konsol ve 591521 kodunu girin.

100 Kapıdan İnanılmaz Kaçış Cevapları

Bu oyuncağa bir bakın, kesinlikle seveceksiniz – Last Day on Earth’teki öğeyi tahmin edin. Kaynaktaki her şeye ek olarak, tüm oyunlar için birçok cevap ve izlenecek yol bulacaksınız. Oyunu markete indirme aşamasında önce oyunların üzerinden geçiyoruz ve size zor seviyelerde yardımcı oluyoruz.

100 Kapı İnanılmaz Kaçış Nasıl Geçilir? Geçmek için seviyeye göre karar vermelisin. Her seviye, öncekilere benzemeyen kendi bilmecesini içerir. Seviyenin her seviyeden içermesi olabilir. Sitedeki ipuçlarını veya izlenecek yolları kullanın.

100 Kapı Nasıl Oynanır:

 • Bir sonraki seviyeyi almak için kapıyı açın.
 • Kapıyı açmak için ekranda dürbün yapabilirsiniz, sallayabilir, tenteli ve Android cihazını döndürebilirsiniz.
 • Kapıyı açmak için resimdeki belirli öğeleri seçebilir ve bunları envanterinizden kullanabilirsiniz.

Oyun içi İpuçları

100 Kapı: Kaçış… oyuna birlikte devam edelim isterseniz.  Oyunun güncellenmiş versiyonunda menü, aynı geliştiriciden tüm seviyeler için bir rehber içeren bir uygulamaya götüren bir Rehber bölümü ile yenilenmiştir. 100 Kapıdan Kaçış Oyunu İpuçları takip ederek odalardan kaçmanız daha kolay olacaktır. Düğmeye basıldığında Devam et – Devam – oyun son tamamlanan seviyeden devam etmez, ancak bir nedenden dolayı hemen 41. seviyeye atlar. Buda bizim yararımıza olur.

Geçilen seviyelerin numaralarını ezberlemeniz veya gerekli olanı “yazarak” bulmanız gerekir. Oyuna baştan başlamamız gerekmez fakat bu durum sizi rahatsız edebilir.

Mya (oyunda tanışacaksın) okulunda kilitli kaldı (nedenini öğreneceksin). Buradaki ana görev kaçma oyunları oynayarak ona yardım etmek ve çıkış yolunu bulup (birbirinden zor zeka oyunları oynayarak), ailesine dönebilmesini sağlamak. Geçmesi gereken kapıları açmak için, gizli nesneleri bulmalı ve cihazınızı hayal edebileceğiniz her şekilde kullanarak birbirinden zor bulmacaları çözerek evden kaçış oyunu konusunda ne kadar iyi olduğunu ispatlamak. Okuldan çıkabilmek için 100 adet kapıdan daha fazlasını açmalısın. Eğer çok zorlandığın yerler olursa biz senin yanında olacağız – sana vereceğimiz ipuçları ile akıl oyunları kolaylaşacak ve kaçış odası içerisinde onları istediğin zaman kullanabileceksin!

 • Seviye 26

Kapının üzerine çizilen herkesin bacak sayısını sayın. Ortaya çıkan rakamlar koddur: 24280.

 • Seviye 27

Yüzüğü kapının üzerinden sürüklemeye başlayın, içindeki çizgi sayısının değiştiğini göreceksiniz. Bu miktara göre elemanları birimlere, ikililere, üçlülere sürükleyin (sayı orada değil, ama kendini gösteriyor). En çok çizgili yüzüğü en son üst rafa yerleştirin.

 • Seviye 28

Hücrelere tıklayın ve ŞİFRE kelimesindeki harflerin nerede olduğunu hatırlayın. Onları bu sırayla tıklayın.

 • Seviye 29

Kapıda yukarıdan aşağıya, cıvatalar hangi düğmelere basılacağını ve topları yuvarladığını gösterir.

 1. İki alt olanlar (seviyenin başında hemen basılır).
 2. İlk ikisi.
 3. Sol üst (sağdaki topu dala sürün).
 4. Sağ alt (sağ topu açın).
 • Seviye 30

Başlatmak için testereye birkaç kez basın ve kaybolmaları için mızrakların üzerine sürükleyin. Yeşil düğmeye basın.

100 kapı kaçış cevapları (2021)

100 kapı hapishaneden kaçış cevapları, odadan kaçış oyununda bulunan soruların cevaplarını yukarı da bulabilirsiniz. Yeni gelecek cevapları da sizlerle bu sayfanın altında paylaşmaya devam edeceğiz. Bu sayfayı isterseniz bir yere kaydedebilirsiniz. Yeni gelecek cevapları da bölüm bölüm olarak sizlere paylaşacağız. Tüm oyunlarda burada beraber başarı sağlayacağız. 100 kapı cevapların sizler için önceden inceleyip paylaşarak oyunda daha kısa zamanda başarı elde etmenizi istiyoruz. Bununla birlikte diğer tüm oyunlar içinde sizlere paylaşım yapmaya devam edeceğiz.

100 kapı hapishaneden kaçış cevapları

100 kapı oyununda hapishaneden kaçış esnasında ihtiyacınız olacak cevapları burada sizlere paylaşacağım.

100 kapı odadan kaçış cevapları (2021)

100 kapı odadan kaçış oyunun 2021 yılında yayınlanan tüm cevaplarını bu sayfa altında kısaca bulabilirsiniz.

Nord VPN Mod Apk Son Sürüm Download

IP adresinizi değiştirmenize ve IP adresinizi şifrelemenize izin verecek bir VPN ile ilgileniyorsanız çevrimiçi aktivite, NordVPN harika bir seçimdir. göz atmanın güvenli olduğunu düşünseniz…

100 kapı hapishaneden kaçış cevapları

1. seviye 2. seviye 3. seviye 4. seviye 5. seviye 6. seviye 7. seviye 8. seviye 9. seviye 10. seviye 11. seviye 12. seviye 13. seviye 14. seviye 15. seviye 16. seviye 17. seviye 18. seviye 19. seviye 20. seviye 21. seviye 22. seviye 23. seviye 24. seviye 25. seviye 26. seviye 27. seviye 28. seviye 29. seviye 30. seviye 31. seviye 32. seviye 33. seviye 34. seviye 35. seviye 36. seviye 37. seviye 38. seviye 39. seviye 40. seviye 41. seviye 42. seviye 43. seviye 44. seviye 45. seviye 46. seviye 47. seviye 48. seviye 49. seviye 50. seviye 51. seviye 52. seviye 53. seviye 54. seviye 55. seviye 56. seviye 57. seviye 58. seviye 59. seviye 60. seviye 61. seviye 62. seviye 63. seviye 64. seviye 65. seviye 66. seviye 67. seviye 68. seviye 69. seviye 70. seviye 71. seviye 72. seviye 73. seviye 74. seviye 75. seviye 76. seviye 77. seviye 78. seviye 79. seviye 80. seviye 81. seviye 82. seviye 83. seviye 84. seviye 85. seviye 86. seviye 87. seviye 88. seviye 89. seviye 90. seviye 91. seviye 92. seviye 93. seviye 94. seviye 95. seviye 96. seviye 97. seviye 98. seviye 99. seviye 100. seviye

100 kapı odadan kaçış cevapları (2022)

100 kapı odadan kaçış oyunun 2022 yılında yayınlanan tüm cevaplarını bu sayfa altında kısaca bulabilirsiniz.

🔑 100 kapı 2021 – Odadan kaçış oyunları hikayesi 🔑

💡 100 kapı 2021 – Odadan kaçış oyunları özellikleri: 

🔑 Heyecan verici zeka oyunları ve çözülmeyi bekleyen gizli nesne bulmacaları;
🔑 Harika mekanikler: zamanda ve uzayda yolculuk edebilir, bulduğunuz nesneleri birleştirebilir, akıl oyunları oynabilirsiniz
🔑 Müthiş seviyeler ve birbirinden güzel animasyonlar;
🔑 ÜCRETSİZ İPUÇLARI kazanmak için çarkıfelek
🔑 Mantıklı kacis oyunlari görevleri;
🔑 Detayları ile dikkat geçen göz alıcı grafikler
🔑 Oynaması kolay, geçilmesi zor kaçma oyunları seviyeleri
🔑 Farklı odalar – sanat, kimya, müzik & tarih sınıfı, kütüphane, spor salonu, kantin…
🔑 Cihazınızda neredeyse yer kaplamaz
🔑 Tamamen ÜCRETSİZ;

Her 100 kapı 2021, 100 kapı hapishaneden kaçış cevapları – Odadan kaçış oyunları seviyesi eşsiz bir bulmacadır ve ilerledikçe evden kaçış oyunu daha zor hale gelir.

Bu kaçma oyunları uygulaması kendinizi denemek için oynayabileceğiniz zorlayıcı bir zeka oyunları uygulamasıdır, göreceğiniz kacis oyunları seviyelerini kaçırmak istemeyeceksiniz. Hemen yükleyin ve yüzden fazla kapıyı açmaya çalışın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir